Hotely na ostrově Kréta

Hlavní strana -Hotely -Kréta -Gorgona Hotel

Gorgona Hotel

Gorgona Family Hotel

Gorgona Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Bali, Kréta
gps: 35.406100, 24.784236
adresa: Bali, 74057 Crete, Greece

Poloha

Menší oblíbený hotel s rodinnou atmosférou a vyhlášenou tavernou je hned na kraji Bali, asi 70 m od pláže Livadi a kousek od centra, kde najdete obchody, půjčovny, lékárnu apod. Podél pláže vede málo frekventovaná cesta, kde jsou další bary, restaurace a taverny. Od letiště Heraklion asi 45 minut.

Pláž

Dobře organizovaná písečná pláž Livadi s dostatečným množstvím lehátek a slunečníků je pouze 70 m od hotelu. Vstup do moře je pozvolný. Slunečníky a lehátka za poplatek. V okolí lze procházkou dojít na ostatní pláže letoviska Bali.

Vybavení

V hotelu je restaurace s venkovním posezením, která je zároveň vyhlášenou místní tavernou. Zde se podávají snídaně i večeře. Vedle restaurace je bar a zastíněné dětské hřiště. Od restaurace několik schodů dolů, směrem k moři, je bazén s dětskou částí. U něj jsou k dispozici lehátka a slunečníky. Wi-Fi je v celém objektu bez záruky.

Ubytování

Zrekonstruované pokoje jsou moderně zařízeny. Mají koupelnu se sprchovým koutem a WC, balkón, klimatizaci. V každém pokoji je lednice, varná konvice, fén, trezor a televize. Pokoje jsou dvoulůžkové nebo dvoulůžkové s možností jedné přistýlky. Přistýlka je rozkládací kanape vhodné i pro dospělou osobu nebo dítě. Jeden pokoj je rodinný, jedna místnost se čtyřmi pevnými lůžky. Všechny pokoje mají boční výhled na moře.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Večeře servírovaná o 3 chodech (salát, hlavní chod, dezert nebo ovoce).

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.