Hotely na ostrově Kréta

Hlavní strana -Hotely -Kréta -Gouves Maya Resort

Gouves Maya Resort

Gouves Bay, Maya

Gouves Maya Resort přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Gouves, Kréta
gps: 35.333881, 25.311474
adresa: Gouves, 70014 Crete, Greece
tel.: +30 28970 42592
+30 69499 37378
email: info@hotelandclub.gr
web: www.hotelandclub.gr

Poloha

Rozlehlý hotelový areál, který vznikl spojením hotelů Gouves Bay a Maya, je situován v turistické části na periferii velmi poklidného letoviska Gouves. Jeho okolí je příjemné a relaxační s možností procházek. Malý přístav v zátoce, kde je možnost klidného koupání i za větrného počasí, je cca 500 m. Centrum, kde se nacházejí obchody s potravinami a suvenýry, šperky, keramikou, oblečením, restaurace, bary a taverny, je od hotelu vzdáleno cca 12 minut chůze. V Gouvesu je též lékárna, bankomat, poštovní schránka, zdravotní středisko. Gouves patří k tradičním letoviskům na ostrově, dnes už je prakticky součástí velké turistické oblasti, poblíž střediska Chersonisos, Analipsi a Kokkini Hani. Z Kato Gouves (Dolního Gouvesu) jezdí linkové autobusy Tipem na výlet jsou projížďky výletním vláčkem - přes letoviska Gouves, Gournes, Kokkini Hani, Vathianos Kambos. Zastávka je cca 500 m od hotelu. Poblíž hotelového areálu se nachází malý kostelíček, kde každou neděli probíhá mše, v sobotu zde bývají svatby a jsou odtud krásné pohledy na západ slunce.

Pláž

Kamenité pobřeží a moře jsou vzdáleny cca 20 m od areálu, zde však nejsou podmínky pro koupání. Pěkná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 230 m od hotelu. Pobřeží i pláž jsou k dosažení přes silnici.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala, recepce, výtah (jen v jedné budově), konferenční místnost, internetový koutek, bar u bazénu, vnitřní restaurace s venkovním posezením a TV se satelitním příjmem, terasa s výhledem na moře, velká zahrada a parkoviště. Wi-Fi v prostoru recepce.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny, které se skládají z ložnice a obývacího pokoje, kde jsou další 2 lůžka nebo přistýlky. Hotel nabízí též ubytování až pro 6 osob - 2 ložnice a obývací pokoj s dalšími 2 lůžky nebo přistýlkami. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu, areál, letovisko, okolní zástavbu nebo na moře. Některé přízemní pokoje mohou mít snížený podhled. Trezor na pokoji. Rodinné pokoje se nachází převážně v přízemí a mají terasu. Některé pokoje mohou být propojené, rodinné v přízemí a prvním patře.

Kapacita

V hotelovém komplexu, který tvoří 4 budovy, je celkem 145 pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou pestrého bufetu.

Zábava

Jednoduché animační programy pro dospělé. Hotel pořádá nepravidelně řecký večírek během hlavní sezóny.

Sport a aktivity

2 bazény, slunečníky a lehátka u bazénu, stolní tenis u bazénu, kulečník, stolní hokej a další hry, plážový volejbal v zahradě, masážní křeslo. Slunečníky a lehátka na pláži.

Děti

Miniklub pro děti, 2 dětské bazény, malé dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.