Hotely na ostrově Kréta

Hlavní strana -Hotely -Kréta -Kalia Beach

Kalia Beach

Kalia Family Club

Kalia Beach přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Gouves, Kréta
gps: 35.334554, 25.302265
adresa: Gouves, 70014 Crete, Greece
tel.: +30 28970 41325
email: info@kaliabeach.gr
kaliabch@otenet.gr

Poloha

Hotelový komplex Kalia Beach se nachází v klidné části letoviska, asi 20 m od moře, pouze přes místní komunikaci a 150 m od písečné pláže. Zdejší letovisko a hotel představují ideální místo pro dovolenou spojenou s procházkami podél mořského pobřeží. Centrum letoviska se spoustou obchůdků, barů a restaurací je vzdálené cca 15 min. chůze. K výletům po okolí můžete využít výletní vláček, který projíždí letoviskem. Zastávka linkového autobusu je cca 500 m od hotelu.

Pláž

Nejbližší písečná pláž je cca 150 m (podél silnice) - směrem na Kokkini Hani. Vstup do moře je pozvolný, ideální pro rodiny s dětmi a seniory; je zde též plážový servis. Podél pláže jsou taverny, restaurace a v blízkosti je i sprcha a toaleta.

Vybavení

V hotelu je vstupní hala s recepcí, salónek s TV/SAT, snack-bar u bazénu, vnitřní restaurace, venkovní taverna, kavárna, restaurace, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu, dětské hřiště, kulečník a hrací automaty a stolní tenis. Wi-Fi je v prostoru bazénu, recepce a snack-baru. Kalia Family Club má pro své klienty bazén, dětský bazén, snack-bar a prostor pro animační programy pro děti i dospělé.

Ubytování

V části Family Klub jsou pro Vás k dispozici dvoulůžkové pokoje a rodinné pokoje s oddělenou místností, s možností jedné nebo dvou přistýlek. Všechny pokoje mají balkón nebo terasu s výhledem do vnitrozemí, zahrady nebo na bazén, koupelnu se sprchovým koutem a WC. Jsou vybaveny telefonem, ledničkou, TV/SAT, klimatizací. V pokojích je Wi-Fi (bez záruky).

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hotelové restauraci.

Sport a aktivity

Animační program s českými animátory, ranní rozcvička, sportovní aktivity (zumba, aquaaerobic, pilates aj.) sportovní utkání, tématická odpoledne plné her a zábavy, dětské minidisko, karneval, taneční večery, karaoke. Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži, dětské hřiště, kulečník, hrací automaty, stolní tenis. Na pláži v letovisku je omezená nabídka vodních a plážových sportů.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.