Hotely na ostrově Kréta

Hlavní strana -Hotely -Kréta -Kalypso Village

Kalypso Village

Kalypso Cretan Village Resort & Spa

Kalypso Village přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Damnoni, Kréta
gps: 35.173029, 24.399131
adresa: Kalipso, 74060 Crete, Greece
tel.: +30 28320 31296
email: info@kalypsohotels.com

Poloha

Hotelové pavilóny stojí ve velmi romantickém místě mezi rozeklanými skalisky přímo nad mořem. Místo je skutečně unikátní a není divu, že to byl proslulý pirátský přístav. Bazény hotelu jsou doslova vsazeny do skalnatého pobřeží a je odtud úžasný výhled na moře. U hotelu je skalnatá pláž a také malá umělá písčitá pláž u křišťálově čistého moře. Hotelovým minibusem se denně dostanete na pláž Damnoni, vzdálenou asi 3 km, a do letoviska Plakias, vzdáleného asi 4 km. Na pláž Damnoni se dá dojít také po strmých schodech přes skálu a po cestě asi za 25 minut.

Vybavení

Čtyři bazény (tři venkovní a jeden vnitřní), dětské brouzdaliště, malé umělé vodopády, velká restaurace s venkovní terasou, bar, bar u bazénu, divadlo, venkovní uzavřený prostor pro disko, tenisové kurty, hřiště na volejbal, košíkovou, konferenční sály, lázeňské centrum se saunou a parními lázněmi, jacuzzi, masážní místnosti, minimarket a Wi-Fi. V hotelu se organizuje řada kulturních nebo sportovních akcí, lázeňské služby a potápění. Ve skalní průrvě u hotelu kotví malý člun, který Vás vyveze na moře za účelem potápění. Hotel vyhledávají i horolezci. Jsou zde dobré podmínky pro skalní lezení různých stupňů obtížnosti.

Ubytování

Jednotlivé budovy a bungalovy jsou obklopeny dobře udržovanými zahradami. Téměř všechny pokoje s prostornými balkóny nebo terasami mají výhled na moře nebo výhled na moře částečně zastíněný zelení. Jsou vybaveny koupelnou, WC, ledničkou, TV/SAT, rádiem, telefonem, klimatizací a sejfem. V hotelu jsou dvoulůžkové pokoje s přistýlkou a dvoulůžkové rodinné pokoje se dvěma přistýlkami.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bohatých švédských stolů. Jednou týdně gastronomický večer (grilování masa nebo ryb).

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.