Hotely na ostrově Kréta

Hlavní strana -Hotely -Kréta -Porto Platanias Beach Resort & Spa

Porto Platanias Beach Resort & Spa

Porto Platanias Beach Resort & Spa přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Platanias, Kréta
gps: 35.518645, 23.912562
adresa: Platanias, 73014 Crete, Greece
tel.: +30 28210 38800
email: info@portoplatanias.gr

Poloha

Velmi rozlehlý zrenovovaný hotelový areál je situován v klidném prostředí v letovisku Kato Platanias, cca 300 m od centra. Zde se nachází restaurace, taverny, bary, cukrárny, obchůdky se suvenýry i supermarkety. Z pláže, stejně tak z hotelové restaurace, je pěkný výhled na ostrůvek Agios Theodoros. Zastávka autobusu velmi frekventované linky je ve vzdálenosti cca 50 m od hotelu. Město Chania cca 9 km. Za návštěvu také stojí původní část letoviska - ve svahu vystavěná vesnička Pano Platanias, kde jsou malebné uličky, upravené zahrady s květinami a především úchvatný výhled do okolí.

Pláž

Pěkná písečná pláž a moře s průzračnou vodou jsou hned před hotelem, přes silnici. Vstup do moře je pozvolný. V blízkosti je též přístav pro menší loďky a čluny.

Vybavení

K vybavení hotelu patří prostorná vstupní hala s recepcí, salónek s TV s velkou obrazovkou se satelitním příjmem, 11 výtahů, internetový koutek, vnitřní a venkovní bary (celkem 7), snackbary a kavárny, vnitřní a venkovní restaurace (celkem 5), prádelna a čistírna, konferenční sály s moderním vybavením, business centrum, odeslání faxu, zajištění květin, minimarket, fontánka u vchodu, zahrada, parkoviště. Osušky na pláž. Wi-Fi v hotelu i na pokojích.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Ubytování se nachází v budovách označených Palazzo Di Porto, Plaza Di Porto, Casa Di Porto, Villa di Porto. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo na moře. Jednolůžkové pokoje jsou jen s výhledem do zahrady, okolí nebo vnitrozemí. Některé pokoje mohou být propojené. Trezor na pokoji. Rychlovarná konvice na vyžádání na recepci.

Kapacita

Moderní komplex tvoří hlavní budova a několik přilehlých dvoupatrových hotelových křídel, celkem je zde 322 pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů.

Zábava

Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně cca 1x týdně společenské večery jako řecké večírky, disko nebo show.

Sport a aktivity

5 bazénů, slunečníky a lehátka u bazénu. Kvalitní Spa centrum - k dispozici vnitřní vyhřívaný bazén s hydromasáží, sauna, pára, koupel nohou, experience shower. Zajištěny jsou župany, trepky, ručníky a bezpečnostní schránka. Zde je též bar a relaxační místnost. Fitcentrum. Dále se zde nabízí božská lázeň, aromatické oleje z krétských bylin, japonská lázeň a revitalizační lázeň (mořské řasy & voda & minerály). Vstup do Spa centra je možný pouze osobám starším 16 let. Místnost s hrami - např. kulečník, stolní tenis a další hry. Na pláži volejbal. Slunečníky a lehátka na pláži. Nedaleko hotelu vodní sporty.

Děti

Dětské hřiště, 4 dětské bazény, hlídaní dětí, dětská postýlka na vyžádání.

Doplňující informace

Hotel nabízí ubytování pro handicapované.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.