Hotely na ostrově Lesbos

Hlavní strana -Hotely -Lesbos -Delfinia Hotel & Bungalows

Delfinia Hotel & Bungalows

Delfinia Hotel & Bungalows přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Molyvos, Lesbos
gps: 39.357871, 26.176753
adresa: Molyvos (Mythimna), 81108 Lesvos, Greece
tel.: +30 22530 71315
+30 22530 71503
email: info@hoteldelfinia.com

Poloha

Hotel v blízkosti moře, v příjemném prostředí a s úžasným výhledem - hotel Delfinia Hotel & Bungalows. Nachází se v mírném kopci v zahradě svažující se k moři a pláži. Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a z jednopatrových zahradních bungalovů vhodných zejména pro rodiny s dětmi. Je obklopen krásnou rozlehlou zahradou či parkem, který sousedí s pláží, navazující na městskou pláž, která přechází v nudistickou. Pro snazší vstup je zde molo se schůdky do moře. Od hotelového bazénu je jeden z nejkrásnějších pohledů na středověký hrad a tentýž pohled je i z pláže. I celý komplex Delfinia Hotel & Bungalows je situován v klidném prostředí s nezapomenutelným výhledem na letovisko Molyvos, vzdálené cca 1 km. Do samotného centra Molyvos a přístavu se dostanete po cca 15 minutové příjemné procházce. Všude je spousta restaurací, taveren, kaváren, cukráren, barů, butiků a obchodů s potravinami i suvenýry. Město Molyvos Vás okouzlí, i proto je zapsané na seznamu Unesco.

Pláž

Přibližně 150 m od písečné pláže, kde u hotelu je kamenitý vstup (doporučují se boty do vody), u nudistické pláže písečný vstup.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí směnárna, Wi-Fi v prostoru recepce, salónek s krbem a TV se satelitním příjmem vnitřní bar a kavárna, venkovní bar a snackbar u bazénu vnitřní a venkovní restaurace s pěkným výhledem, bazén s překrásným výhledem na letovisko Molyvos a jeho dominantu - byzantský hrad, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži, dětský koutek, konferenční sál, zahrada, stolní tenis, hřiště na minifotbal, 3 tenisová hřiště (večerní osvětlení), basketbal a volejbal vodní sporty na pláži, parkoviště.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, klimatizace, fén, telefon, TV sat., rádio, minibar a balkon nebo terasa s výhledem na město, hory, zahradu, les nebo na moře. Trezor na pokoji nebo na recepci. S možností 1 přistýlky, zahradní jednopatrové bungalovy mají max. 2 přistýlky a jsou na vyžádání. Pro klienty ubytované v bungalovech hotel nabízí službu room service - objednání snídaní přímo na pokoj.

Kapacita

125 pokojů.

Stravování

Snídaně formou bufetu, servírovaná večeře - předkrm, salát, hlavní jídlo a dezert.

Děti

Dětská postýlka možná po vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.