Hotely na ostrově Lesbos

Hlavní strana -Hotely -Lesbos -Sun Rise Hotel

Sun Rise Hotel

Sun Rise Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Molyvos, Lesbos
mapa: Lesbos, Sun Rise Hotel na mapě Google maps
gps: 39.371458, 26.194331
adresa: Molivos, 81108 Lesvos, Greece
tel.: +30 22530 71713
+30 22530 71779
email: snrise@otenet.gr

Poloha

Zrekonstruovaný hotelový komplex postavený v mírném kopci do tvaru antického divadla poskytuje překrásnou vyhlídku na moře a okolní letoviska. Areál s pastelovými barvami navozuje příjemnou atmosféru. Nedaleko hotelu je zastávka městské linky. Nejbližší organizovaná pláž je vzdálena od hotelu cca 850 m, je úzká a táhne se podél silnice směrem na Eftalou, kde jsou termální lázně (cca 2 km) a nádherná oblázková pláž Golden Sand, která je dlouhá cca 2 km a je obklopena vysokými útesy. V nejbližším okolí hotelu je jen jeden minimarket, cca 400 m směrem na termální lázně.

Pláž

Hotel se nachází cca 300 m od moře (kamenitý vstup). Vzhledem k tomu, že tato pláž není organizovaná, doporučuje se využívat hotelového mikrobusu, který zajišťuje obvykle 4x denně spojení do cca 1,5 km vzdáleného Molyvosu a zpět. Na pláži v Molyvosu je možný pronájem slunečníků a lehátek a jsou zde možnosti vodních sportů.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, salónek, místnost na zavazadla, konferenční sál, internetový koutek se třemi počítači, vnitřní bar s TV se satelitním příjmem, kavárna, venkovní terasa s výhledem, venkovní bar a snackbar u bazénu, vnitřní a venkovní restaurace, taverna, zahrada a parkoviště. Hotel zajišťuje přepravu zavazadel do jednotlivých hotelových pokojů po příjezdu. Osušky na pláž. Wi-Fi v prostoru recepce a v některých pokojích (dle dosahu).

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, minibarem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, na bazén, do zahrady nebo na moře. Trezor na recepci.

Kapacita

Areál tvoří 13 budov (každá s odlišným designem, dekorací a barvou), celkem je zde 106 pokojů.

Stravování

Snídaně i večeře formou bufetu.

Zábava

Hotel pro své hosty pořádá v hlavní sezóně večerní programy, zábavu a soutěže.

Sport a aktivity

2 bazény (jeden s jacuzzi - vodní masážní tryska), odkud je pěkný výhled na moře, slunečníky a lehátka u bazénu. Sauna, vnitřní jacuzzi, stolní tenis, fitcentrum, tenisové hřiště (večerní osvětlení). Slunečníky a lehátka na pláži. Vodní sporty je možné využít na plážích v Molyvosu, Petře nebo Anaxosu.

Děti

dětský bazén, dětský koutek v zahradě, dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.