Hotely na ostrově Lesbos

Hlavní strana -Hotely -Lesbos -Vicky Hotel

Vicky Hotel

Vicky Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
gps: 38.966342, 26.398085
adresa: Saint Isidoros, 81200 Lesvos, Greece
tel.: +30 22520 32806
+30 22520 33330
email: info@hotel-vicky.gr

Poloha

Velmi příjemný rodinný hotelový areál, skládající se ze šesti budov zasazených v kopci, navozující atmosféru řecké vesničky, je situován v klidném prostředí na jižním pobřeží ostrova, ve vesničce Agios Isidoros. Od malebného městečka Plomari, kde jsou nákupní i zábavní možnosti, je to cca 2 km. Toto místo je známé též díky svým nádherným plážím a především výrobou Ouza, zajímavá jsou i zdejší muzea, která stojí za návštěvu. V blízkosti hotelu je několik minimarketů, restaurací a taveren. Velmi pěkná je pláž cca 6 km západně od Plomari, opuštěná, oblázková, oblíbená hlavně mezi místními. Moc pěkný je výlet na druhou nejvyšší horu ostrova, Olympos (697 m n. m.), s nádherným výhledem na celý ostrov, nahoru vede nová asfaltová silnice. Za zastavení stojí též vesnička Agiassos, na úpatí hory Olympos, proslulá řezbářstvím a výrobou keramiky.

Pláž

Krásná oblázková pláž s průzračně čistou vodou je vzdálena cca 200 m, přes silnici. Vstup je pozvolný. Vhodné i pro šnorchlování. Na pláži je hřiště na volejbal, převlékárny a sprcha. V blízkosti pláže je taverna, minimarket, parkoviště a veřejné WC. Zdejší pláž byla oceněna modrou vlajkou, spolu s dalšími 9 plážemi na ostrově.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, vstupní hala, 2 výtahy (pouze v hlavní budově), salónek s TV se satelitním příjmem, vnitřní bar, bar a restaurace u bazénu na terase, konferenční sál. Wi-Fi po celém areálu hotelu. Zahrada, parkoviště. Další možnost parkování je na veřejném parkovišti v blízkosti hotelu.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, chladničkou, TV se satelitním příjmem (jen 3 programy), trezorem, balkónem s výhledem do vnitrozemí, okolí nebo s bočním výhledem na moře. Jednolůžkové pokoje jsou jen s výhledem do vnitrozemí.

Kapacita

Celková kapacita areálu je 60 pokojů.

Stravování

Snídaně formou rozšířeného kontinentálního bufetu, večeře - tříchodové servírované menu (předkrm, hlavní chod - obvykle s výběrem z 3 různých jídel, dezert).

Sport a aktivity

Bazén a malý bazének pro děti na terase s krásným výhledem na moře a překrásnými západy slunce, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži. Vodní sporty na pláži.

Děti

Dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.