Hotely na ostrově Rhodos

Hlavní strana -Hotely -Rhodos -Alfa Beach

Alfa Beach

Hotel Alfa Beach, Alfa Beach Hotel & Resort

Alfa Beach přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Kolymbia, Rhodos
gps: 36.247814, 28.162010
adresa: Kolymbia, 85103 Rhodes, Greece
tel.: +30 22410 56320
email: info@alfabeach.gr

Poloha

Hotel Alfa Beach leží v klidné části letoviska Kolymbia (cca 400 m od centra kde se nachazí řada obchůdků, taveren a restaurací) ve vzdálenosti cca 35 km od letiště, cca 25 km od města Rhodos a 25 km od starobylé vesničky Lindos. Pravidelné spojení s hlavním městem a městečkem Lindos zajišťují místní autobusové linky. Hotel se nachází přímo u krásné písečnooblázkové pláže.

Pláž

Krásná písečnooblázková pláž s pozvolným vstupem se nachází přímo u hotelu. Slunečníky, lehátka.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v lobby a internetový koutek, restaurace s venkovní terasou, lobby bar, bar u bazénu, bazén (slunečníky a lehátka), dětský bazén, dětské hřiště, dětský klub, vnitřní bazén, tenisové kurty, stolní tenis, biliár, volejbal, basketbal, vodní polo, šipky, půjčovna jízdních kol, sauna, vířivka a masáže. Hotel pořádá pro své hosty také animační programy v německém jazyce.

Ubytování

Vkusně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi, trezorem a chladničkou. Maximální obsazenost čtyři dospělí. Pokoje s výhledem na moře na vyžádání.

Stravování

Formou bufetu.

Sport a aktivity

Vodní sporty na pláži. Tenis, stolní tenis, plážový volejbal.

Děti

Dětský bazén, dětské hřiště, dětský klub

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:
Autor: Týna Věk autora: 35 let Datum pobytu: září 2019
Hotel Alfa Beach a letovisko Kolymbia
Ubytování: ** Strava: ** Hotel: 7/10 Služby: ** Okolí: 4/10 CELKEM: 7/10

Celkové shrnutí

Letovisko Kolymbia je obecně velmi klidné a "hotelové" letovisko. Kromě hotelů a centra s obchůdky a tavernami tak od tohoto místa příliš neočekávejte. Na druhou stranu má dobrou výchozí polohu pro cestování po celém ostrově Rhodos. Hotel Alfa Beach patří k těm menším a klidnějším, pobyt v něm byl velmi příjemný. Plus naše zkušenost - většinu klientů z hotelu Alfa Beach tvořili Němci, naopak sousední hotel Alfa obývali téměř výhradně Češi. :)

zobraz další položky recenze

Fotografie

Hotel a vybavení (7/10)

Pěkný hotel v klidné části letoviska, asi 10 až 15 minut chůze do centra, kde se nachází množství nejrůznějších obchůdků (především suvenýry), taveren, půjčoven atd. Hotel leží přímo u pláže, sestupujete-li z hotelu dolů k pláži, otevře se vám krásný výhled na moře. Venkovní i vnitřní bazén, malá posilovna, možnost objednat si masáže, bar vnitřní i venkovní, prostorná jídelna, recepce s prostorným posezením atd. Využívali jsme jen standardní služby, ostatní tak těžko hodnotit.

Pláž, moře a okolí (4/10)

Pláž je oblázková a především při vstupu do moře na nohy hodně nepříjemná. Hlavně pro děti tak doporučujeme boty do vody, aby je to neodradilo od samotného koupání v moři. Nedaleko leží nádherná pláž Tsambika s jemňoučkým pískem (jezdí sem autobus). Moře bylo ale krásně teplé a čisté. Součástí hotelu je minimarket se suvenýry, další obchody a taverny se nacházejí v centru, které je odsud vzdálené asi 10 minut.

Cestovní kancelář - CK Alexandria

skryj další položky recenze