Greece

Hotely na ostrově Rhodos

Alfa Hotel

Alfa Alexandria Club Hotel

Alfa Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Kolymbia, Rhodos
mapa: Rhodos, Alfa Hotel na mapě Google maps
gps: 36.247894, 28.161286
adresa: Kolymbia, 85103 Rhodes, Greece
Kolymbia 85103 Rhodes Greece Kolymbia
tel.: +30 22410 56411
email: hotel@alfahotelrhodes.com

Poloha

Hotel leží v klidné části letoviska Kolymbia ve vzdálenosti cca 35 km od letiště, cca 25 km od města Rhodos a cca 25 km od starobylé vesničky Lindos. Pravidelné spojení s hlavním městem Rhodos a městečkem Lindos zajišťují místní autobusové linky (autobusová zastávka přímo před hotelem). Hotel se nachází cca 150 m od krásné písčito-oblázkové pláže.

Pláž

Krásná písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem se nachází cca 150 m od hotelu, přístup na pláž je přes areál protějšího hotelu Alfa Beach. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, lobby bar, snack bar s venkovním posezením, bar u bazénu, bazén. Slunečníky a lehátka u bazénu, možnost využití sportovního zařízení sesterského hotelu Alfa Beach - vnitřní bazén, tenisové kurty, stolní tenis, volejbal. Wi-Fi a internetový koutek (v recepci), biliár, půjčovna jízdních kol, sauna, vířivka, masáže.

Ubytování

Hotel nabízí několik typů pokojů. Standardní dvoulůžkové pokoje s balkonem nebo terasou a dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi, trezorem a chladničkou. Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě. Ve dvoulůžkovém pokoji s možností dvou přistýlek nelze umístit dětskou postýlku pro dítě do dvou let. Stejným způsobem je vybaven i rodinný pokoj skládající se ze dvou místností a dvou koupelen. Maximální obsazenost tři dospělí a dvě děti. Dále hotel nabízí cenově zvýhodněné pokoje typu: economy dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky s terasou (umístěné částečně v pod úrovní hotelu), dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky bez balkonu (umístěné v prvním patře) a dvoulůžkové bungalovy s možností dvou přistýlek s malou terasou. Všechny tyto pokoje mají sociální zařízení (sprcha, WC a fén) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi, trezorem a chladničkou.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

Zábava

Animační programy pro děti i dospělé v českém jazyce.

Děti

Dětský bazén, dětské hřiště a klub. Dětská postýlka.

Doplňující informace

Hotel s rodinnou atmosférou a příjemnou zahradou je vzdálen jen několik kroků od jedné z nejhezčích a nejoblíbenějších pláží na celém ostrově. Hotel doporučujeme klientům, kteří preferují ubytování v klidné části letoviska a zároveň chtějí být v dosahu centra, kde se nachází mnoho obchůdků, taveren, kaváren i barů. Příjemnou atmosféru vylepšují naši čeští animátoři s pestrým programem plným zábavy a aktivní relaxace pro každého. Je jen na Vás, které z aktivit si vyberete a zda se zapojíte nebo budete jen přihlížet a povzbuzovat.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.