Hotely na ostrově Rhodos

Hlavní strana -Hotely -Rhodos -Avra Beach

Avra Beach

Avra Beach Resort Hotel & Bungalows, Avra Beach Resort, Hotel Avra Beach Resort, Hotel Avra Beach

Avra Beach přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Ixia, Rhodos
gps: 36.418917, 28.176918
adresa: Ixia, 85100 Rhodes, Greece
tel.: +30 22410 96284
email: info@avrabeach.gr

Poloha

Rozlehlý zrenovovaný hotelový komplex se nachází v centru známého letoviska Ixia, hned u čistého moře, občas s příjemnými vlnami. Areál tvoří hlavní hotelová čtyřpatrová budova a bungalovy v zahradě. Do hlavního města ostrova je možné cestovat městskou autobusovou linkou (cca 6 km, autobusová zastávka je hned naproti hotelu na frekventované silnici). V letovisku je široká možnost nákupů i občerstvení (taverny, restaurace, cukrárny, bary). Bankomat je cca 100 m od hotelu, lékárna je hned naproti hotelu. Doporučuje se navštívit známý turistický cíl - Filerimos.

Pláž

Do moře s oblázkovým dnem se vstupuje z vyvýšeného mola po několika schůdcích. Doporučují se boty do vody. Písečné dno v moři je po cca 2 metrech, následuje ještě cca 10-15 m pozvolný vstup. Na pláži ve vzdálenosti cca 100 m je možnost pronájmu vodních sportů.

Vybavení

Prostorná vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, konferenční sál, 2 výtahy (pouze v hlavní budově), internetový koutek, vnitřní restaurace s pěkným výhledem na moře a posezením na terase, vnitřní hlavní bar, bar a snackbar u bazénu (v blízkosti moře) s posezením. Minimarket, velká zahrada, bazének s vodotryskem, malé parkoviště. Hotel neposkytuje plážové osušky. Wifi v prostoru recepce a hlavního baru.

Ubytování

V areálu se nachází celkem 224 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky - obvykle pevné lůžko pro třetí osobu, a pokoje pro rodiny, které tvoří 2 místnosti s pevnými lůžky; tyto pokoje mají terasu a výhled do zahrady. Situovány jsou v přízemí v hlavní budově nebo v bungalovech. Vybavení rodinného pokoje stejné, jen klimatizace je zde jen jedna). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, chladničkou, balkónem nebo terasou s bočním výhledem směrem k moři. Trezor na pokoji. Dětská postýlka na vyžádání.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

Zábava

Animační programy

Sport a aktivity

Velký bazén s přemostěními, jacuzzi v bazénu, dětský bazén, slunečníky a lehátka v okolí bazénu a v části areálu hotelu nad mořem. Dětské hřiště, miniklub pro děti od 4-12 let (obvykle denně několik hodin, v cizím jazyce a někdy též večerní minidisko). Tenis, stolní tenis, plážový volejbal, fitcentrum a šipky. Slunečníky a lehátka na vzdálenější oblázkové pláži od hotelu (cca 500 m).

Děti

Dětský bazén, dětské hřiště, miniklub pro děti od 4-12 let (obvykle denně několik hodin, v cizím jazyce a někdy též večerní minidisko).

Video

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.