Hotely na ostrově Rhodos

Hlavní strana -Hotely -Rhodos -Estrella Villas

Estrella Villas

Estrella Villas přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Lardos, Rhodos
gps: 36.077877, 28.015915
adresa: Lardos, 85109 Rhodes, Greece

Poloha

Estrella Villas se nacházejí v oblíbeném letovisku Lardos. Resort se skládá z 8 vilek s privátním bazénem, terasou a zahradou. Vilky jsou ideální volbou pro páry nebo rodiny s dětmi, kteří jsi chtějí užít společné chvíle a přitom být blízko pláže. V okolí se nachází supermarket, restaurace, taverny. Město Lindos s historickou památkou Lindos Acropolis se nachází cca 11 km. Centrum letoviska je vzdáleno cca 2 km.

Pláž

Vily jsou vzdáleny cca 250 m od písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Na kraji je pláž oblázková a při vstupu do moře písčitá. Lehátka a slunečníkyna pláži. K dispozici jsou sprchy.

Ubytování

Tyto krásné moderní patrové vilky nabízejí ubytování až pro 5 osob. V přízemí se nachází plně vybavená kuchyň včetně kávovaru spojená s obývacím pokojem a se dvěma postelemi, koupelna se sprchovým koutem. V horním patře je ložnice s manželskou postelí, koupelna s jacuzzi a balkon. Ke každé vilce náleží terasa, zahrada, soukromý bazén a parkoviště. Ve vybavení je samozřejmostí individuálně ovládaná klimatizace, Wi-Fi, fén, pračka, žehlička a satelitní televize.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.