Hotely na ostrově Rhodos

Hlavní strana -Hotely -Rhodos -Esperides Beach

Esperides Beach

Esperides Beach Hotel, Funtazie & Active Esperides Beach, Hotel Esperides Beach

Esperides Beach přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Faliraki, Rhodos
gps: 36.360622, 28.213298
adresa: Faliraki, 85100 Rhodes, Greece
tel.: + 30 22410 84200
email: esperides@esperiagroup.gr

Poloha

Ve východní části ostrova na okraji letoviska Faliraki přímo u dlouhé písečné pláže. V okolí obchody, zastávka autobusu (spojení s městy Faliraki – centrum, Lindos, hlavní město Rhodos 12 km), taxi a turistický minivláček (okružní jízda po Faliraki) a další hotelové komplexy.Nejbližší lékárna vedle hlavního vjezdu do hotelu, nemocnice v hlavním městě Rhodos. Aquapark v blízkosti hotelu (300 m), lunapark v centru Faliraki.

Pláž

Písečná pláž, při vstupu do moře hrubý písek s oblázky – s kvalitou ohodnocení modrou vlajkou. Lehátka a slunečníky. Sprchy, převlékárny, WC, přebalovací pult pro batolata, služba první pomoci na pláži.

Vybavení

Hlavní budova a 2 vedlejší budovy. Hlavní sedmipatrová budova – vstupní hala s recepcí, výtahy, lobby, bankomat, hlavní restaurace (klimatizovaná, nekuřácká), lobby bar, supermarket (potraviny, drogistické zboží, suvenýry), kino, služba lékaře (v dopoledních hodinách, odpoledne lékař na telefonu). V rozlehlé vzrostlé zahradě 2 sladkovodní bazény, samostatný dětský sladkovodní bazén s atrakcemi, interaktivní bazén se skluzavkami pro děti od 4 do 14 let, lehátka a slunečníky u bazénu, sprchy, převlékárny u bazénu, bar u bazénu, venkovní amfiteátr. Na terase u bazénu taverna Tropicana (možnost snídaně, oběda a večeře v hlavní sezoně), několik barů. V dětském zázemí miniklub. Zábavní park - Magic Castle/ Luna Park situovaného naproti hotelu. Internetový koutek a WiFi v lobby.

Ubytování

K vybavení pokojů koupelna/WC, TV/sat., centrální klimatizace, telefon, rádio, minilednička, trezor, balkon. Možnost výhledu na moře. Možnost pokoje s místnosti opticky oddělenou zatahovacími dveřmi, v oddělené místnosti palandy nebo bez paland, ložnice jako samostatná oddělená místnost.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, u večeře show cooking.

Zábava

Animační pprogram Fun & Active.

Sport a aktivity

Ranní gymnastika, vodní pólo, vodní basketbal, aquaaerobik, šlapadla, kánoe, minigolf (oproti kauci), plážový volejbal, 2 tenisové kurty (možnost osvětlení), stolní tenis, šipky, vodní sporty na pláži, biliár. Wellness centrum – fitness, sauna, nejrůznější druhy masáží ve vedlejším hotelu Esperos Palace.

Děti

Animační program Funtazie. Dětská postýlka možná na vyžádání. Samostatný dětský sladkovodní bazén s atrakcemi, interaktivní bazén se skluzavkami pro děti od 4 do 14 let, V dětském zázemí miniklub.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.