Hotely na ostrově Rhodos

Evi

Hotel Evi, Evi Hotel

Evi přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Faliraki, Rhodos
mapa: Rhodos, Evi na mapě Google maps
gps: 36.334405, 28.198326
adresa: Faliraki, 85100 Rhodes, Greece

Poloha

Hotel Evi se nachází v klidném prostředí na okraji rozlehlého letoviska Faliráki, které je známým, oblíbeným a nejvíce vyhledávaným na ostrově. Centrum je cca 10 minut chůze a jsou tu nevyčerpatelné možnosti denní i noční zábavy. Nechybí restaurace, taverny, kavárny, cukrárny, pekárny, bary, kluby, obchody s potravinami, suvenýry, je zde park s nejrůznějšími lákavými atrakcemi pro děti, lunapark s velkým ruským kolem, adrenalinové sporty i zábava pro dospělé. Nechybí ani lékařské středisko a autobusová zastávka městské linky, která zajišťuje velmi frekventované spojení mezi jednotlivými letovisky a hlavním městem ostrova. Zastávka autobusu je jen cca 150 m od hotelu. Dále využijte nabídky výletního vláčku po Faliráki, okruh trvá cca 30 minut. Na okraji Faliráki, směrem k hlavnímu městu, je také velký vodní park s nejmodernějšími tobogány a skluzavkami pro děti i dospělé (www.water-park.gr). Cca 14 km od hlavního města Rhodos a 4 km od golfového areálu v Afandou.

Pláž

Nejbližší písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, ideální pro rodiny s dětmi, je ve vzdálenosti cca 650 m polní cestou a přes silnici. Další pláž, s vodními atrakcemi, je ve vzdálenosti cca 800 m a je k dosažní přes silnici. V letovisku se též nachází jediná oficiální nudistická pláž (nejjižnější část pláže).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, TV koutek, venkovní bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, prostory pro opalování, v blízkosti hotelu minimarket.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu nebo vnitrozemí. Fén k zapůjčení na recepci. Trezor na recepci. Ubytování pro 1 osobu je možné v pokoji s neobsazeným lůžkem. Dětská postýlka na vyžádání (nelze ji umístit do pokoje pro rodiny, kde jsou již 2 přistýlky).

Kapacita

Celý komplex tvoří 274 pokojů (2lůžkové s možností jedné přistýlky a prostornější pokoje pro rodiny, které mají možnost až 2 přistýlek pro děti).

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů.

Služby

Zrenovovaná recepce se vstupní halou a salónkem s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, internetový koutek, vnitřní bar, vnitřní restaurace, venkovní bar a snackbar u bazénu, kavárna, velká zahrada, zlatnictví, minimarket, parkoviště. Wifi v prostoru recepce.

Sport a aktivity

Velký bazén, dětský bazén, nový bazének s 2 skluzavkami pro menší děti, slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě a na pláži, dětské hřiště s klouzačkami v zahradě, hrací automaty, kulečník, stolní tenis a plážový volejbal v hotelové zahradě s olivovníky, masáže. Různé vodní sporty na pláži - např. banana, vodní lyže, paragliding a další.

Děti

Dětský bazén, bazének s 2 skluzavkami pro menší děti, dětské hřiště, dětská postýlka.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.