Hotely na ostrově Rhodos

Loutanis

Hotel Loutanis

Loutanis přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Kolymbia, Rhodos
mapa: Rhodos, Loutanis na mapě Google maps
gps: 36.257304, 28.158806
adresa: Kolymbia, 85103 Rhodes, Greece
tel.: +30 22410 56312
email: lutanis@otenet.gr

Poloha

Rodinný hotel se nachází na východním pobřeží ostrova, na okraji klidnějšího letoviska Kolymbia. V centru letoviska, cca 700 m, senachází několik taveren, barů, restaurací, obchodů s potravinami i suvenýry. Také je zde lékárna a bankomat. Autobusová zastávka linkového autobusu je u nákupního střediska Zeus (eukalyptová alej). K prohlídce města slouží také místní vláček, který Vás proveze městem a všemi jeho zajímavými zákoutími. Hotel má ideální polohu na půlce cesty mezi městy Rhodos a Lindos. V blízkosti hotelu je golfové hřiště. Hlavní město Rhodos cca 23 km, letiště cca 30 km

Pláž

Hotel se nachází ve vzdálenosti cca 700 m od moře a čisté písčito-oblázkové pláže (přes silnici). Další možná pláž ke koupání je písečná s pozvolným vstupem do moře, cca 10 minut pěšky od hotelu. Další pláže jsou v klidné zátoce Limanaki Beach (cca 15 minut pěšky), kde je též malý rybářský přístav, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, stejně tak další písčito–oblázková pláž s drobnými kamínky. Je zde i možnost provozovat vodní sporty. Všechny pláže jsou k dosažení cestou přes silnice.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí (se směnárnou), TV koutek, Wi-fi připojení, bezpečnostní schránky na recepci, restaurace, snack bar u bazénu, 2 venkovní bazény, dětský bazén (lehátka a slunečníky), rozlehlá zahrada a parkoviště.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchových koutem, WC,klimatizací, fénem, telefonem, TV, malou chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo do okolí letoviska. Hotel nabízí též tzv. superior pokoje pro 2 osoby, kde je TV s plazmovou obrazovkou, župany, trepky, uvítání na pokoji po příjezdu – ovocná miska a víno. Jednolůžkové pokoje jsou umístěny obvykle jen v hlavní budově.

Kapacita

V hotelovém areálu, který je tvořen 4 bloky, je celkem 127 pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

Služby

1 x týdně řecký večer, 1 x týdne karaoke show, animační programy pro dospělé

Sport a aktivity

Kulečník, stolní tenis, volejbal, dva venkovní bazény, vodní sporty na pláži.

Děti

Dětská postýlka na vyžádání, dětský bazén, ětské hřiště v zahradě, elektrické hry.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.