Hotely na ostrově Rhodos

Hlavní strana -Hotely -Rhodos -Louis Colossos Beach

Louis Colossos Beach

Hotel Louis Colossos Beach, Louis Colossos Beach Hotel

Louis Colossos Beach přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Kalithea, Rhodos
mapa: Rhodos, Louis Colossos Beach na mapě Google maps
gps: 36.364725, 28.218174
adresa: Faliraki, 85100 Rhodes, Greece
tel.: +30 22410 85502
+30 22410 85524
email: colossos@louishotels.com

Poloha

Velmi rozlehlý hotelový areál leží v klidném prostředí přímo u písečné pláže Kallithea Beach. Je obklopen velkou zahradou ve stylu anglického parku. Nachází se cca 3 km od centra letoviska Faliráki, kde jsou možnosti denní i noční zábavy. Mezi jednotlivými letovisky, stejně tak s hlavním městem Rhodosem, je v turistické sezóně zajištěno frekventované autobusové spojení. Zastávka je hned na hlavní silnici před hotelem, v hlavní sezóně jezdí autobus zhruba každých 15 minut.

Pláž

Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je hned před hotelem.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, 5 výtahů, salónek, místnost s TV se satelitním příjmem, obchod se suvenýry/minimarket, zlatnictví, internetový koutek, vnitřní bary, 2 bary u bazénu, vnitřní a venkovní restaurace, kavárna, venkovní terasa, snackbar na pláži, bary na pláži, konferenční místnost, půjčovna aut, prádelna/čistírna, velká zahrada, parkoviště. Wifi v prostoru recepce.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, fénem, chladničkou, TV se satelitním příjmem, balkónem nebo terasou s výhledem na moře, zahradu nebo letovisko. Trezor na pokoji. Dětská postýlka na vyžádání.

Kapacita

Hotelový komplex tvoří hlavní budova a hotelová křídla. Hlavní budova a pravé křídlo má sedm pater, levé křídlo je čtyřpodlažní. Celkem je zde 742 pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

Zábava

Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně během dne animační programy pro děti i dospělé, folklórní večírky a další společenské akce.

Sport a aktivity

2 bazény, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži, dětské hřiště, miniklub pro děti od 4 do 12 let, hlídání dětí, malé divadlo, kulečníky, hrací automaty, stolní tenis, tenisové kurty (možnost nočního osvětlení), volejbal a minigolf. Sauna, jacuzzi a pára, fitcentrum, masáže na vyžádání.

Doplňující informace

Hotel patří již řadu let do řetězce Louis Hotels.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.