Hotely na ostrově Santorini

Hlavní strana -Hotely -Santorini -Kamari Beach Hotel

Kamari Beach Hotel

Kamari Beach Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Kamari, Santorini
gps: 36.373054, 25.482722
adresa: Kamari, 84700 Santorini, Greece
tel.: +30 22860 31216
email: info@kamaribeach.gr

Poloha

Kamari Beach Hotel je velmi příjemný a pečlivě udržovaný, vystavěný v tradiční ostrovní architektuře, nachází se přímo na pobřežní promenádě. Od pláže jej dělí jen pěší zóna s restauracemi, tavernami, bary, obchůdky a supermarkety. Areál se nachází v centrální části promenády, blíže k hoře se starou Firou (Thirou) na vrcholu. Na promenádě je dobrá nabídka k zakoupení stravy - místní tradiční i mořské speciality, italská kuchyně. Autobusová zastávka je kousek od hotelu.

Pláž

Pěkně upravená písčito-oblázková pláž (s hrubším tmavým pískem) je hned přes promenádu. Voda je zde čistá, teplá. Vstup do moře je pozvolný, při vstupu je pruh oblázků, následuje jemný písek. Oblázky i písek mohou být v létě rozpálené, pro větší pohodlí se doporičují boty do vody. U pláže je sprcha.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, místnost k podávání snídaní, restaurace, bar u bazénu a snack bar, místnost s TV, biliár, posilovna, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži. Wi-Fi v celém areálu hotelu. Velmi pěkný bazén, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži.

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny menší koupelnou se sprchou a WC, klimatizací, TV se satelitním příjmem, trezorem, ledničkou, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou s výhledem na vnitrozemí, okolí, letovisko, bazén nebo směrem moře přes vzrostlé palmy, které lemují jednu stranu bazénu. Pokoj může mít 1 přistýlku (standardní lůžko) pro dítě či dospělou osobu. Apartmány mají 2 oddělené ložnice, pro větší rodinu může být i ubytování typu duplex. Trezor. V hotelu není výtah.

Kapacita

109 pokojů.

Stravování

Snídaně formou rozšířeného kontinentálního bufetu.

Děti

Dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.