Dnešní FIRST MINUTE tip

Hlavní strana -Zájezdy do Řecka 2023 -Dnešní FIRST MINUTE tip

Dnešní tip na FIRST MINUTE zájezd do Řecka

Letní dovolená 2023 – zajímavé ceny a další bonusy!

Využijte nyní FIRST MINUTE nabídku zájezdů pro LÉTO 2023, která s sebou přináší hned několik výhod jako např. nízkou zálohu, děti zdarma, super slevy pro dospělé, změnu dovolené zdarma nebo záruku vrácení peněz.

Řecko a řecké ostrovy patří u českých turistů tradičně k nejvyhledávanějším letním destinacím a na základě letošního opravdu velkého zájmu předpokládáme, že i rok 2023 bude Řecku přát. Je z čeho vybírat - Rhodos, Zakynthos, Santorini, Korfu, Kos, Kréta a další...

Neváhejte proto a objednávejte svoji dovolenou již teď v rámci FIRST MINUTE akce, kdy je výběr hotelů a termínů pobytu opravdu pestrý.

Podívejte se na náš dnešní FIRST MINUTE tip do Řecka!

Máte-li zájem o zaslání dalších nabídek zájezdů nebo nevíte, kam přesně byste se chtěli v Řecku podívat, napište nám prosím své požadavky a my Vám zašleme nabídku na míru!

Hotel Santo Miramare foto:+ 8

Hotel Santo Miramare

cena od: 28.410 Kč
místo: Perissa, Santorini
pláž: přímo u písečné pláže
pořádající CK: Fischer
  • snídaně / polopenze, kvalitní a oblíbený hotel se službami na velmi dobré úrovni, situovaný v krásné zahradě přímo u pláže, vhodný také pro rodinnou dovolenou
  • oblíbené letovisko Perissa, v okolí hotelu taverny, restaurace, plážové bary
  • dvoulůžkové pokoje a studia (navíc kuchyňský kout)
  • 2 bazény, dětský bazén, jacuzzi, zdarma fitness, za poplatek masáže a sauna
  • přímo u soukromé části pláže s černým hrubým pískem, lehátka a slunečníky na pláži zdarma

FIRST MINUTE akce Léto 2023: nejvýhodnější nabídka do 31. 12. 2022

  • nejvyšší first minute slevy a děti zdarma
  • záloha jen 990 Kč
  • změna zájezdu nebo storno zájezdu zdarma

Hledáte trochu něco jiného? Nebo jste se rozhodli strávit svoji dovolenou v České republice? Možná konečně příležitost poznat krásná česká, moravská a slezská města a památky, které jste už dlouho chtěli navštívit. V nabídce máme moderní wellness hotely, hotely a penziony se sportovními areály, další v blízkosti rybníků a jezer nebo ve vyhlášených lázeňských městech.

Nebo vás zajímají i jiné turisticky oblíbené zahraniční destinace jako Slovensko, Chorvatsko, Maďarsko, Bulharsko a další?

V nabídce máme také poznávací zájezdy, wellness pobyty nebo pobyty spojené se sportem (lyžařské zájezdy, golfové pobyty apod.). Mezi rodinami s dětmi jsou stále oblíbenější tzv. klubové hotely se zázemím pro děti a s animačním programem pro děti i dospělé, pro dospělé a starší klienty naopak zase cestovní kanceláře nabízejí speciální slevy či hotely pouze pro dospělé („only adults“).

Napište nám své požadavky a my vám zašleme nabídku na míru! Můžete nás kontaktovat přes poptávkový formulář nebo na e-mail monika@kalimera-recko.cz.