Hotely na ostrově Zakynthos

Hlavní strana -Hotely -Zakynthos -Caravel Hotel Zante

Caravel Hotel Zante

Caravel Hotel Zante přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Tsilivi, Zakynthos
gps: 37.821665, 20.861784
adresa: Tsilivi, 29100 Zakynthos, Greece
tel.: +30 26950 45261
email: info@caravelzante.gr
web: www.caravelzante.gr

Poloha

Rozlehlý hotelový areál leží v klidném prostředí v zahradě mezi olivovými háji na okraji letoviska Tsilivi. Centrum je ve vzdálenosti cca 1 km. Pro cestu do centra je možné využít místní atrakce – jízdy kočárem taženým koněm. Milovníci vodních radovánek mohou navštívit vodní park (www.tsiliviwaterpark.gr), cca 200 m. Před hotelem je poštovní schránka, autobusová zastávka je cca 200 m od hotelu, pohodlně lze cestovat do hlavního města. Město Zakynthos cca 8 km, letiště cca 13 km.

Pláž

Areál leží hned nad mořem, v zadní části pláže vede chodníček až téměř k vodě. Přímo pod hotelem je menší oblázková pláž, místy písek (kamínky bývají místy i u vstupu do vody na mořském dnu), vedle ní je písečná pláž s pozvolným vstupem vhodným i pro seniory a děti a další část pláže je písčitá, místy s oblázky. Zdejší pláž byla oceněná modrou vlajkou EU. Na pláž se sejde po několika schodech z hotelové zahrady. Sprcha je u bazénu, je zde i kabinka na převlečení, na pláži není plavčík.

Vybavení

Recepce, vstupní hala, internetový koutek, knihovnička, 5 výtahů (nejsou ve všech budovách), pokojová služba, salónek s TV se satelitním příjmem, vnitřní bar, vnitřní restaurace, snackbar, taverna s rybími specialitami, venkovní terasa s posezením, bar na pláži, konferenční sál, supermarket v areálu hotelu, půjčovna kol, velká zahrada, parkoviště. Osušky na pláž, výměna je možná každý den. Wifi v prostoru recepce, restaurace a na většině pokojích.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebním kanálem, chladničkou, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, okolí, vnitrozemí, bazén nebo s bočním výhledem na moře. Součástí pokojů jsou trepky a župany. Jednolůžkové pokoje mají výhled do vnitrozemí. Rodinné pokoje jsou umístěny mimo hlavní budovu.

Kapacita

Hotelový komplex tvoří celkem 5 bloků a nabízí 165 pokojů (1-2 lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny, kde jsou 2 přistýlky nebo lůžka).

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

Služby

Hotel organizuje pro své hosty během dne a večera pestré animační programy) včetně folklórního řeckého večírku.

Sport a aktivity

2 bazény, dětský bazén, venkovní bazének s jacuzzi, slunečníky a lehátka u bazénu, v zahradě a na pláži. Masáže, sauna, pára. Malé fitcentrum, víceúčelové hřiště na volejbal, basketbal, minibadminton, stolní tenis, tenis (možnost večerního osvětlení), kulečník. K dispozici je také společenská místnost se stolním tenisem a kulečníkem.

Děti

Dětské hřiště, dětský koutek, dětský minigolf, dětský miniclub, dětská postýlka.

Doplňující informace

Hotelový komplex prošel v roce 2016 rozsáhlou rekonstrukcí, aby získal novou kategorie hotelu – 5*.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.