Letoviska ostrova Zakynthos

Tsilivi - ostrov Zakynthos

Letovisko Tsilivi leží ve východní části ostrova Zakynthos, cca 6 km severně od hlavního města a cca 5 km východně od Tragaki. Obklopeno je zelenou vegetací, přírodou, olivovníky a vinicemi.

Zakynthos, Tsilivi na mapě Google maps

Letovisko Tsilivi

V poslední dekádě se z místa stala jedna z nejoblíbenějších destinací k trávení dovolené, kde si kromě turistů často užívají dovolenou i místní. I přesto si ale okolí udržuje klasický řecký ráz.

Blízké pláže a tipy na výlety

Více než 600 m dlouhá písečná pláž s azurově modrou a čistou vodou nabízí mnoho vodních sportů a aktivit. V okolí pláže a v centru se nachází nespočet hotelů a apartmánů, restaurací, taveren, barů a obchodů všeho druhu. Za návštěvu stojí také místní vodní park. Noční život je tu poměrně čilý a živá hudba v tavernách láká mnoho turistů. Hlavní město je dostupné místní autobusovou dopravou.

V těsné blízkosti destinace Zakynthos Tsilivi je mys Gaidaros, romantické místo s malým přístavem s rybářskými čluny a starou benátskou věží, která má pozoruhodnou pyramidovou střechu.

Další turistické cíle na ostrově Zakynthos

Letoviska v blízkém okolí: Alykanas (Alikanás), Amoudi, Argassi, Bochali, Město Zakynthos (Chóra), Tragaki

Nejoblíbenější letoviska na ostrově Zakynthos: Agios Sostis, Alykanas (Alikanás), Argassi, Kalamaki, Laganas, Město Zakynthos (Chóra), Tsilivi, Vassilikos

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Zakynthos.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám