Hotely na ostrově Zakynthos

Hlavní strana -Hotely -Zakynthos -Denise Beach Hotel

Denise Beach Hotel

Denise Beach Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Laganas, Zakynthos
gps: 37.719722, 20.861412
adresa: Laganas, 29100 Zakynthos, Greece
tel.: +30 26950 52280
+30 6978 773818
email: info@denisebeach.gr

Poloha

Hotelový areál, který tvoří 3 budovy, se nachází v klidné části nejpopulárnějšího letoviska na ostrově, které se říká Vazal. Z terasy budovy nejblíže u moře jsou nádherné výhledy na letovisko Laganas a jeho přístav, kam připlouvají mořské želvy Caretty caretty. Mezi prostřední a zadní budovou s apartmány vede silnice. Ve vzdálenosti cca 200 m jsou restaurace a taverny, nejbližší obchod je cca 50 m. Do samotného rušného centra, kde najdete vše, co může turista na dovolené žádat, je to procházkou cca 10 minut. Jsou zde nespočetné možnosti zábavy přes den i v noci. Nechybí rychlá občerstvení, restaurace, taverny, bary, kavárny, obchody s potravinami, suvenýry,oblečením, plážovým vybavením, pekárna, klenotnictví, zlatnictví, lékárny, bankomat, diskotéky, noční kluby, půjčovny aut, motorek a kol. U hlavní silnice je zastávka autobusu, kterým lze pohodlně cestovat do hlavního města.

Pláž

Z hotelových teras se sestupuje po několika schodech přímo do moře. Na některých fotografiích je ještě vidět pruh písečné pláže pod hotelem, ale k tomu dochází až večer za odlivu, kdy zde zůstává úzký pruh pláže – asi 2–3 m, ráno sahá voda až těsně pod schody.Vstup do moře je pozvolný, hloubka začíná až po několika desítkách metrů. Koupání zde je vhodné pro rodiny s dětmi, seniory i neplavce. Moře je čisté a teplé. Na nedalekou organizovanou písečnou pláž je možné vydat se směrem vlevo i vpravo, oblíbené koupání je na pláži směrem do letoviska Kalamaki. Navzdálenější pláži můžete vyzkoušet nemotorizované vodní sporty. Ty motorizované jsou vzhledem k výskytu chráněných želv v této oblasti zakázány. Klienti, kteří jsou ubytovaní v zadní budově s apartmány, se dostanou na pláž přes silnici a prostřední blok.

Vybavení

Vstupní hala v hlavní budově s recepcí, 2 výtahy (v budově nejblíže k moři není výtah), internetový koutek, společenská místnost s příjemným vnitřním barem a TV, velký projektor, hlavní hotelová restaurace, taverna, bara snackbar u bazénu, kavárna. Zahrada, parkování je možné na ulici před areálem. Wi-fi v prostoru recepce a na většině pokojů.

Ubytování

Všechny pokoje jsou jednoduše, ale účelně vybaveny koupelnou se sprchou a vanou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV, malým kuchyňským koutem s el. vařičem, chladničkou, rychlovarnou konvicí, trezorem, balkónem nebo terasou. Z některých pokojů (apartmánů pro 2–4 osoby) je výhled do vnitrozemí, letovisko, okolí nebo zahradu. Ze studií (pro 1–3 osoby) jsou výhledy na moře, bazén, zahradu nebo okolí. V budově nejblíže k moři jsou též pokoje, jejichž balkónky jsou součástí veřejně přístupné terasy, která je zastíněná patrem nad těmito několika pokoji. Ubytování pro 1 osobu je možné ve dvoulůžkovém studiu s neobsazeným lůžkem.

Kapacita

Celková kapacita v tomto komplexu s příjemnou a přátelskou atmosférou je 99 pokojů (1 a 2 lůžková studia s možností jedné přistýlky a apartmány až pro 4 osoby, které tvoří ložnice a obývací pokoj s dalším lůžkem a 1 přistýlkou).

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Mimo sezónu večeře formou servírovaného menu.

Sport a aktivity

Bazén, malý dětský bazének na terase, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži. Večer se do bazénu umísťuje malý vodotrysk, dětské hřiště, zastřešený prostor, kde je k dispozici kulečník, ruční hokej a ice-hockey.

Děti

Dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.