Hotely na ostrově Zakynthos

Hlavní strana -Hotely -Zakynthos -Gardelli Resort

Gardelli Resort

prověřeno
Tento hotel je prověřen námi nebo některým z našich osvědčených recenzentů. Všechny důležité údaje obsažené v detailu hotelu jsou osobně zkontrolované a většinou zde najdete také autentické dovolenkové fotografie recenzentů.
Gardelli Resort přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Laganas, Zakynthos
mapa: Zakynthos, Gardelli Resort na mapě Google maps
gps: 37.725806, 20.867838
adresa: Laganas, 29092 Zakynthos, Greece
tel.: +30 2695 051071
email: gardelliresort@hotmail.com

Poloha

Pěkný hotel v oblasti, ve které jako na jediném místě na světě hnízdí želvy Caretta caretta, leží přímo u pláže a zároveň na dosah živého centra letoviska Laganas, jež nabízí velké množství obchůdků, restaurací, taveren, kaváren, barů a diskoték. Hotel je díky své příjemné atmosféře a skvělé poloze vhodný pro všechny věkové kategorie. Hotelový komplex skládající se ze 2 budov oddělených uličkou vedoucí na pláž, se nachází na klidném místě cca 500 m od centra letoviska Laganas. Vzdálenost od letiště je cca 7 km, do hlavního města Zakynthos vzdáleného cca 9 km je možno využít autobusové spojení. Hotel je situován u krásné písčité pláže.

Pláž

Krásná písčitá pláž se nachází přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, bar u bazénu, snack bar, dva bazény. Wi-Fi (v celém areálu), slunečníky a lehátka u bazénu, stolní tenis, dětská postýlka (nutno předem objednat). Masáže, plážové osušky.

Ubytování

Hotel nabízí dva typy pokojů. Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky s balkonem nebo terasou. Maximální obsazenost tři dospělí. Rodinné pokoje s možností dvou přistýlek s balkonem nebo terasou se skládají ze dvou místností. Maximální obsazenost čtyři dospělí. Všechny typy pokojů jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, trezorem a chladničkou.

Kapacita

74 pokojů.

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu, lehká svačinka během dne, neomezenou konzumaci vybraných místních nealkoholických a alkoholických nápojů.

Sport a aktivity

Posilovna, stolní tenis, animace u bazénu pro dospělé a děti. Nemotorizované vodní sporty na pláži, noční vyžití a další možnosti zábavy v centru Laganas.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:
Autor: Marek Věk autora: 38 let Datum pobytu: červen 2022
Pánská jízda
Ubytování: 6/10 Strava: 7/10 Hotel: 6/10 Služby: 6/10 Okolí: 7/10 CELKEM: 7/10

Celkové shrnutí

Celkově jsme byli spokojeni, hotel pěkný, ničím neřekvapí ani neurazí. Výhodou je poloha přímo u pláže a vyhrazená lehátka pouze pro hotelové hosty.

zobraz další položky recenze

Fotografie

Ubytování (6/10)

Pokoj menší, ale na přespání ok. Čistý, pravidelný úklid. Jediný zádrhel byl ze sprchou, která vypadala luxusně ale byly jsme radi že jsme se vysprchovali klasickou hlavicí, navíc po každém sprchovaní byla voda po cele koupelně.

Jídlo a stravování (7/10)

Na řecké hotely klasika, výběr široky ale jídlo se opakovalo. Mořské plody výjimečně. Během celého dne byla možnost zdarma občerstvení z hotelového baru, míchané nápoje jsou fajn.

Hotel a vybavení (6/10)

Celkově byl hotel pěkný a čístý, ma dva venkovní bazény s lehátky. Leží přímo u pláže a má svoji zatravněnou část s lehátky jen pro hosty hotelu (zdarma). Fitness bylo v době našeho pobytu zavřené. WiFi fungovala v pohodě jen dohodnout se s recepčním o přístup pokud nechcete přes facebook je trošku na dlouhé povídání. Z venkovního posezení krásný výhled na moře a ostrov Marathonissi.

Pláž, moře a okolí (7/10)

Laganaská pláž stejně jako letovisko je nejrušnější na ostrově a podle toho to vypadá. Je to fajn ale když chcete klid není to pro vás. Moře klidné, pláž se zavírá na noc kvůli želvám.

Cestovní kancelář - CK Alexandria (9/10)

Komunikace s cestovní kanceláří i s delegátkou na místě byla bez problémů. Vše proběhlo hladce.

skryj další položky recenze
Autor: Kuba Věk autora: 33 let Datum pobytu: červen 2022
Fajn dovolená
Ubytování: 7/10 Strava: 10/10 Hotel: 8/10 Služby: 8/10 Okolí: 8/10 CELKEM: 8/10

Celkové shrnutí

Fajn dovolená v příjemném prostředí. Cestovní kancelář se o nás dobře starala. Využili jsme i možnosti, zapůjčit si přes ni auto. Tuto službu můžeme doporučit. S autem jsme byli spokojeni. Ubytování a hotel celkově by se dali zařadit do lepšího průměru. Součástí jsou i dva pěkné bazény s lehátky. Zato ale jídlo bylo výborné:). Pláž byla dobře dostupná, vzdálená jen několik metrů od hotelu. Moře bylo čisté a mělké.

zobraz další položky recenze

Fotografie

Cestovní kancelář - CK Alexandria (8/10)

skryj další položky recenze