Hotely na ostrově Kos

Hlavní strana -Hotely -Kos -Apollon Hotel

Apollon Hotel

Apollon Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Město Kos, Kos
gps: 36.911403, 27.278340
adresa: Lambi, 85300 Kos, Greece
tel.: +30 22420 27331
email: info@apollonhotels.gr

Poloha

Hotelový areál je zasazený do hezky udržované zahrady se subtropickou flórou - všude jsou nejrůznější keře, palmy, stromy, květiny a byliny. Svou architekturou (častým použitím červených sloupů) navozuje dojem krétského mínójského paláce. Je situovaný v oblasti Lambi, u hlavní cesty vedoucí z centra hlavního města, naproti je hotel Atlantis. Hotel je vzdálen cca 2 km od centra hlavního města Kosu (pravidelné autobusové spojení). Zastávka autobusu je kousek u hotelu. V okolí jsou taverny, restaurace, obchody, půjčovny. Nejbližší supermarket je cca 50 m od hotelu. Nejbližší lékárna je cca 1 km, nejbližší taverna cca 100 m. V areálu hotelu je půjčovna kol, pěkný výlet na kole je po pobřeží do střediska Tigaki.

Pláž

Nejbližší písčito-oblázková pláž (bílý hrubší písek přechází do tmavé barvy, místy s oblázky) se táhne v délce cca 250 m a je odsud pěkný výhled na protější turecké pobřeží a často proplouvající lodě. Při vstupu do moře je písek, potom oblázky, vhodnější jsou proto boty do vody (především pro děti), vstup do moře je strmější. Podél části pláže jsou vzrostlé stromy, které poskytují v parných dnech příjemný stín. Na pláži je sprcha (před hotelem Atlantis). Nejbližší pláž je k dosažení přes silnici, cestou po obou stranách hotelu Atlantis, cca 250 m. Pěkná je též nedaleká Mylos Beach (nazvaná po větrném mlýnu), kde je bar, toalety, sprchy, v moři oblázky.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, vstupní hala, salónek s vnitřním barem a TV se satelitním příjmem, místnost na zavazadla, internetový koutek, stoly pro hráče karet, vnitřní restaurace, venkovní bar a snackbar, venkovní posezení. Při vchodu do hotelu umělé jezírko. Osušky na pláž. Wi-Fi v pokojích a na recepci, zahrada, parkoviště.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, malou chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, do zahrady, na okolí, omezeně směrem na bazén. Trezor na chodbě u recepce. Některé pokoje (obvykle pro 3 osoby) mají terásku ve sníženém přízemí.

Kapacita

Celková kapacita tohoto areálu, který tvoří 7 dvou až třípodlažních budov, je 183 prostorných pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou švédského stolu.

Zábava

Hotel pořádá pro své hosty obvykle v hlavní sezóně cca 6x týdně animační programy (v cizím jazyce).

Sport a aktivity

Bazén, slunečníky a lehátka u bazénu. Kulečník, tenis, hřiště na basketbal. Slunečníky a lehátka na pláži. Vodní sporty na pláži.

Děti

Dětský bazén, dětský koutek s houpačkami, skluzavkou a dalšími atrakcemi v zahradě, dětská postýlka na vyžádání.

Doplňující informace

Bezbariérová zařízení - Rampy, Sociální zařízení

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.