Hotely na ostrově Kos

Hlavní strana -Hotely -Kos -Atlantis Hotel

Atlantis Hotel

Atlantis Beach

Atlantis Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Město Kos, Kos
gps: 36.912511, 27.279930
adresa: Lambi, 85300 Kos, Greece
tel.: +30 22420 28731
+30 22420 28732
email: info@atlantishotel-kos.com

Poloha

Velmi známý a oblíbený hotelový areál obklopený subtropickými rostlinami a stromy tvoří hlavní budova, boční křídla a zahradní bungalovy. Nachází se v klidné turistické části města, přímo u moře s křišťálově čistou vodou. Hotel je vzdálen cca 2 km od centra hlavního města Kosu (pravidelné autobusové spojení). Zastávka autobusu je kousek u hotelu. V okolí jsou taverny, restaurace, obchody, půjčovny. Nejbližší supermarket je cca 50 m od hotelu. Nejbližší lékárna je cca 1 km, nejbližší taverna cca 100 m.

Pláž

Písčito-oblázková pláž (světlý písek přechází do tmavé barvy, místy s oblázky) je hned před hotelem a táhne se v délce cca 250 m.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, vstupní hala a salónek s TV se satelitním příjmem, 3 výtahy (jen v hlavní budově), 2 restaurace, hlavní bar, bar a snackbar u bazénu a na pláži, kavárna, taverna, venkovní terasa, rozlehlá zahrada, parkoviště. Wi-Fi v prostoru recepce.

Ubytování

1 a 2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny s možností dvou přistýlek nebo pokoje, které se skládají z ložnice a vedlejšího malého pokoje, kde je rozkládací gauč pro 2 děti, balkón a sociální zázemí jsou však společné. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou či sprchou anebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, trezorem, telefonem, TV se satelitním příjmem s hudebními kanály, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, na hory nebo s výhledem na moře.

Kapacita

V rozlehlém hotelovém komplexu je celkem 510 pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů.

Zábava

Hotel organizuje pro děti i dospělé obvykle v hlavní sezóně v průběhu dne animační programy (v cizím jazyce) u bazénu a zábavní večery (řecké večírky, živá hudba atd.).

Sport a aktivity

2 velké bazény, slunečníky a lehátka u bazénu, slunečníky a lehátka na pláži, kulečníky, stolní tenis, tenis. Různé druhy vodních sportů na pláži, plážový volejbal. Vedle hotelu je půjčovna kol, motorek a bugin.

Děti

Dětský bazén, dětské hřiště, místnost s elektronickými hrami, dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.