Výlety na ostrově Rhodos

Hlavní strana -Rhodos -Výlety -Vodní park Faliraki

Vodní park Faliraki - ostrov Rhodos

Water Park Faliraki

Vodní park Faliraki

Water Park Faliraki je největším vodním parkem v Evropě a zároveň jediným na ostrově Rhodos. Aquapark Faliraki je místem plným zábavy a vodních atrakcí pro malé i velké návštěvníky a nachází se ve vzdálenosti asi 12 km od hlavního města Rhodos.

Rhodos, Vodní park Faliraki na mapě Google maps

Vodní park Faliraki se rozkládá na obrovské ploše 100 tisíc čtverečních metrů a snadno se vám postará o celodenní program. Nabízí velké množství skluzavek, tobogánů a mnoha dalších vodních atrakcí, konkrétně se tu nachází např. bazén s umělým vlnobitím, skluzavky „kamikadze“ či „twister“, líná řeka, vířivky, jízda na matraci nebo na nafukovací pneumatice a další. Park disponuje i speciální částí pro nejmenší návštěvníky, ve které na děti čeká například pirátská loď, skluzavky, zábavný most nebo brouzdaliště pro batolata. Pro dokonalé pohodlí nabízí park návštěvníkům také slunečníky a lehátka (ty jsou zdarma, ale musíte si nalézt nějaké volné), uzamykatelné skříňky, stánky s občerstvením a tým profesionálních záchranářů.

Vodní park Faliraki leží u severovýchodního pobřeží ostrova Rhodos, na okraji stejnojmenného a velmi oblíbeného turistického střediska Faliraki. Akvapark je dobře dostupný, protože se nachází na hlavní silnici spojující letovisko Faliraki a hlavní město Rhodos. Nemůžete ho přehlédnout. Vodní park také na své náklady vypravuje autobusy z hlavního města a zpět.

V turistické sezoně 2019 měly děti do 3 let vstup zdarma, děti do 12 let zaplatily 16 Eur a vstupné pro dospělého činilo 24 Eur. V hlavní sezoně (červen, červenec, srpen) zpravidla bývá park pro veřejnost otevřený od 9:30 hod. do 19:00 hod., mimo hlavní sezonu (květen, září, říjen) poté od 9:30 hod. do 18:00 hod. Aktuální informace (např. i jízdní řád autobusů akvaparku) a fotografie naleznete na webových stránkách vodního parku.

Oficiální stránky vodního parku: www.water-park.gr

Další turistické cíle na ostrově Rhodos

Tipy na výlety na ostrově RhodosBílé městečko Lindos, Hlavní město Rhodos, Lázně Kalithea, Ostrov Symi a klášter Panormitis, Sedm pramenů (Eptá Pigés), Údolí motýlů (Petaloudes), Vodní park Faliraki

Letoviskaplážepamátky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Rhodos.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám