Greece

Výlety na ostrově Rhodos

Hlavní strana - Rhodos - Výlety - Vodní park Faliraki

Vodní park Faliraki - ostrov Rhodos

Vodní park Faliraki

Vodní park Faliraki je největším vodním parkem v Evropě a zároveň jediným na ostrově Rhodos. Je to úžasné místo plné zábavy a vodních atrakcí pro malé i velké návštěvníky. Park leží na okraji stejnojmenného a velmi oblíbeného letoviska Faliraki, ve vzdálenosti asi 12 km od hlavního města Rhodos.

Rhodos, Vodní park Faliraki na mapě Google maps

Akvapark se rozkládá na obrovské ploše 100 tisíc čtverečních metrů a snadno se vám postará o celodenní program. Nabízí velké množství skluzavek, tobogánů a mnoha dalších vodních atrakcí – je zde bazén s umělým vlnobitím, skluzavky „kamikadze“ či „twister“, líná řeka, vířivky, jízda na matraci nebo na nafukovací pneumatice a další. Park disponuje i speciální částí pro nejmenší návštěvníky, ve které na děti čeká například pirátská loď, skluzavky, zábavný most nebo brouzdaliště pro batolata. Pro dokonalé pohodlí nabízí park návštěvníkům také slunečníky a lehátka (ty jsou zdarma, ale musíte si nalézt nějaké volné), uzamykatelné skříňky, stánky s občerstvením a tým profesionálních záchranářů.

Vodní park Faliraki je dobře dostupný, protože se nachází na hlavní silnici spojující letovisko Faliraki a hlavní město Rhodos. Nemůžete ho přehlédnout. Vodní park také na své náklady vypravuje autobusy z hlavního města a zpět. V sezoně 2016 mají děti do 3 let vstup zdarma, děti do 12 let zaplatí 16 Eur a vstupné pro dospělého stojí 24 Eur. V hlavní sezoně (červen, červenec, srpen) je park pro veřejnost otevřený od 9:30 hod. do 19:00 hod., mimo hlavní sezonu (květen, září, říjen) poté od 9:30 hod. do 18:00 hod. Více informací (např. i jízdní řád autobusů akvaparku) a fotografií naleznete na webových stránkách vodního parku.

Oficiální stránky vodního parku: www.water-park.gr

Další turistické cíle na ostrově Rhodos

Tipy na výlety na ostrově RhodosBílé městečko Lindos, Hlavní město Rhodos, Lázně Kalithea, Ostrov Symi a klášter Panormitis, Sedm pramenů (Eptá Pigés), Údolí motýlů (Petaloudes), Vodní park Faliraki

Letoviskaplážepamátky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Rhodos.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám