Greece

Výlety

Hlavní strana - Rhodos - Výlety - Vodní park Faliraki

Vodní park Faliraki - ostrov Rhodos

Vodní park Faliraki

Vodní park Faliraki je největším vodním parkem v Evropě a zároveň jediným na ostrově Rhodos. Je to úžasné místo plné zábavy a vodních atrakcí pro malé i velké návštěvníky. Park leží na okraji stejnojmenného a velmi oblíbeného letoviska Faliraki, ve vzdálenosti asi 12 km od hlavního města Rhodos.

Akvapark se rozkládá na obrovské ploše 100 tisíc čtverečních metrů a snadno se vám postará o celodenní program. Nabízí velké množství skluzavek, tobogánů a mnoha dalších vodních atrakcí – je zde bazén s umělým vlnobitím, skluzavky „kamikadze“ či „twister“, líná řeka, vířivky, jízda na matraci nebo na nafukovací pneumatice a další. Park disponuje i speciální částí pro nejmenší návštěvníky, ve které na děti čeká například pirátská loď, skluzavky, zábavný most nebo brouzdaliště pro batolata. Pro dokonalé pohodlí nabízí park návštěvníkům také slunečníky a lehátka (ty jsou zdarma, ale musíte si nalézt nějaké volné), uzamykatelné skříňky, stánky s občerstvením a tým profesionálních záchranářů.

Vodní park Faliraki je dobře dostupný, protože se nachází na hlavní silnici spojující letovisko Faliraki a hlavní město Rhodos. Nemůžete ho přehlédnout. Vodní park také na své náklady vypravuje autobusy z hlavního města a zpět. V sezoně 2016 mají děti do 3 let vstup zdarma, děti do 12 let zaplatí 16 Eur a vstupné pro dospělého stojí 24 Eur. V hlavní sezoně (červen, červenec, srpen) je park pro veřejnost otevřený od 9:30 hod. do 19:00 hod., mimo hlavní sezonu (květen, září, říjen) poté od 9:30 hod. do 18:00 hod. Více informací (např. i jízdní řád autobusů akvaparku) a fotografií naleznete na webových stránkách vodního parku.

Oficiální stránky vodního parku: http://www.water-park.gr/

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám