Výlety na ostrově Kréta

Hlavní strana -Kréta -Výlety -Vodní park Water City

Vodní park Water City - ostrov Kréta

Water Park Crete, Themed Waterpark, Watercity Waterpark Anopolis Crete

Obrovský vodní zábavní park Water City se spoustou atrakcí pro malé i velké návštěvníky se nachází u severního pobřeží řeckého ostrova Kréta, v blízkosti městečka Anopoli (cca 15 km východně od hlavního města Heraklion).

Kréta, Vodní park Water City na mapě Google maps

Vodní centrum Water City se rozkládá na ohromné ploše v kopcích u severního pobřeží ostrova a nabízí tak svým návštěvníkům i pěkný výhled na moře. To hlavní, proč sem turisté míří, je ale samozřejmě množství vodních atrakcí a jiných herních prvků - několik krásných bazénů včetně brouzdališť se skluzavkami a atrakcemi pro nejmenší děti, bazénu s umělými vlnami i velkého bazénu pro plavání a relax, dále více než 15 tobogánů (od pomalých skluzavek pro děti, přes dlouhé tobogány a skluzavky s "černou dírou" až k obávané skluzavce "kamikaze"), vířivka "jacuzzi", "líná řeka" i například "Tarzanova stezka". V bazénech i na skluzavkách je slaná voda.

Vodní park disponuje kvalitním turistickým zázemím. Návštěvníci tu mají k dispozici lehátka se slunečníky, občerstvení zajišťuje několik barů a restaurací a pokud si zapomenete například plavky, opalovací krém nebo nafukovací rukávky, můžete si vše potřebné zakoupit v místním minimarketu. V areálu se nachází i obchůdek se suvenýry nebo salon krásy. Na bezpečnost návštěvníků dohlížejí plavčíci.

Vstupenky do areálu můžete zakoupit buď přímo na pokladně vodního parku nebo si je objednat předem přes internet (bývají se slevou). Při vstupu dostane každý návštěvník náramek - dospělí modrý a děti žlutý. Na ten se vám potom načítá veškerá útrata, a tak není potřeba mít u sebe žádnou hotovost, vše se platí při odchodu. Cennosti si můžete uschovat v uzamykatelných skříňkách. Barva pásku hraje také roli na vodních atrakcích, protože na některé skluzavky a adrenalinové atrakce mají děti se žlutým páskem vstup zakázán.

Webové stránky vodního parku: www.watercity.gr

Zde se dozvíte aktuální otevírací dobu zábavního areálu a výši vstupného.

Další turistické cíle na ostrově Kréta

Tipy na výlety na ostrově Kréta: Cretaquarium (mořské akvárium), Diovy jeskyně, Jezero Kournas, Minojské paláce, Ostrov Dia, Ostrov Gramvousa, Soutěska Samaria, Vodní park Water City

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Kréta.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám