Výlety na ostrově Kréta

Hlavní strana -Kréta -Výlety -Vodní park Limnoupolis

Vodní park Limnoupolis - ostrov Kréta

Aqua Creta Limnoupolis, Limnoupolis Water Park

Ve vodním parku Limnoupolis si turisté užijí den plný zábavy a vodních radovánek, neboť nabízí spoustu rozmanitých atrakcí a každá věková skupina si tak přijde na své. Vodní svět se nachází u severozápadního pobřeží řeckého ostrova Kréta.

Kréta, Vodní park Limnoupolis na mapě Google maps

Vodní park Limnoupolis leží asi 8 km jihozápadně od Chanie, u malé vesničky Varipetro, a je poměrně dobře ukrytý. Když se ale do něj dostanete, otevře se vám rozlehlý zábavní park se spoustou vodních atrakcí určených od nejmenších dětí až po ty nejodvážnější dospěláky.

Vyzkoušet můžete dětský bazén s mělkou vodou a množstvím barevných herních prvků, skluzavek a prolézaček a pro starší děti je určena tzv. "Tarzanova stezka" - lanová stezka ve vodě. V areálu na vás čeká 11 různých druhů skluzavek a tobogánů - tobogán s "černou dírou", vzájemně se proplétající a průhledné tobogány, 60 metrů dlouhé barevné skluzavky i rychlá skluzavka "kamikaze". A nesmí chybět ani 130 metrů dlouhá "líná řeka", která je obklopena krásným zeleným prostředím s jeskyněmi i vodopády a je tu snad ze všech atrakcí nejoblíbenější.

Při každé vodní atrakci je k dispozici plavčík, který dohlíží na bezpečnost návštěvníků. Park také disponuje kvalitním turistickým zázemím v podobě lehátek a slunečníků, sociálního zařízení, obchůdků a několika restaurací a barů. Vstupenky do areálu můžete zakoupit buď přímo na pokladně vodního parku nebo si je objednat předem přes internet,

Webové stránky vodního parku: www.limnoupolis.gr

Zde se dozvíte aktuální otevírací dobu zábavního areálu a výši vstupného.

Další turistické cíle na ostrově Kréta

Tipy na výlety na ostrově Kréta: Cretaquarium (mořské akvárium), Diovy jeskyně, Jezero Kournas, Minojské paláce, Ostrov Dia, Ostrov Gramvousa, Soutěska Samaria, Vodní park Water City

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Kréta.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám