Výlety na ostrově Santorini

Hlavní strana -Santorini -Výlety -Santo Horse Riding

Santo Horse Riding - ostrov Santorini

Jezdecký klub Akrotiri

Santo Horse Riding

Jezdecký klub Santo Horse Riding se nachází v malé vesnici Akrotiri, v jižní části řeckého ostrova Santorini. Využijte proto této možnosti nevšedního zážitku a poznejte krásy ostrova i z jiné perspektivy - z koňského hřbetu.

Santorini, Santo Horse Riding na mapě Google maps

Klub Santo Horse Riding je rodinným podnikem a ve vesnici Akrotiri působí od roku 1997. Farma patří dvěma bratrům, kteří s láskou a úctou ke koním založili tuto usedlost, aby turistům přiblížili fascinující svět koní i krásy zdejší okolní krajiny.

Vyjížďky na koních jsou vhodné jak pro zkušené jezdce, tak i začátečníky, protože zdejší chovatelé vám rádi vysvětlí vše potřebné, včetně úplných základů (klub pořádá i výukové kurzy). Díky velkému počtu koní i jejich různým povahovým vlastnostem jsou instruktoři schopni vybrat každému ideálního koně a přizpůsobit se dá i konkrétní trasa vyjížďky. Jezdecké trasy vedou krásnou okolní přírodou kolem blízkého archeologického naleziště Akrotiri, podél nedalekých pláží s úžasným výhledem na kalderu i po slavné Červené pláži (Red Beach).

Další turistické cíle na ostrově Santorini

Tipy na výlety na ostrově Santorini: Lodní výlet kalderou, Západ slunce v městečku Oia, Nejkrásnější pláže ostrova Santorini, Výlet za krásami hlavního města Fira, Prohlídka starověké Théry

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Santorini.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám