Výlety na ostrově Kréta

Hlavní strana -Kréta -Výlety -Vodní park Acqua Plus

Vodní park Acqua Plus - ostrov Kréta

Acqua Plus Water Park Hersonissos

Vodní park Acqua Plus je rozsáhlý zábavní park se spoustou vodních atrakcí pro malé i velké návštěvníky, obklopený krásnou zelenou přírodou. Naleznete ho v blízkosti oblíbeného turistického letoviska Hersonissos, asi 25 km východně od hlavního města Heraklion.

Kréta, Vodní park Acqua Plus na mapě Google maps

Vodní park Acqua Plus se rozprostírá v kopci nad střediskem Hersonissos a je rozdělený na dvě vzájemně propojené části - dětskou zónu a zónu pro dospělé návštěvníky. Celý zábavní areál působí velmi příjemným dojmem, za což vděčí zejména nádhernému zelenému prostředí. Jednotlivé herní prvky jsou tak umístěny v zahradě mezi stromy a krásně kvetoucími rostlinami. Hned vedle vodního parku se nachází golfové hřiště.

Budete-li mít energii a odvahu, můžete vyzkoušet všech 50 různých skluzavek, tobogánů a dalších atrakcí. Pro nejmenší návštěvníky jsou tu připravena brouzdaliště s barevnými skluzavkami a různými herními prvky, ale i "suchozemské" atrakce jako hřiště s prolézačkami nebo skákací hrad. Milovníci adrenalinu si zase jistě oblíbí rychlé skluzavky a dlouhé tobogány, např. atrakci "černá díra", superprudkou skluzavku "kamikaze" nebo obří skluzavky "Giants of Terror". V parku Acqua Plus má své místo i relaxace a zkrášlovací procedury v podobě pohodové "líné řeky", vodní vířívky "jacuzzi" nebo také masážního a tetovacího salonu.

Vodní park disponuje kvalitním turistickým zázemím - u vchodu jsou umístěny uzamykatelné skříňky, k odpočinku můžete využít lehátka se slunečníky a samozřejmostí je sociální zařízení včetně sprch a šaten. Využijte také nabídku místních restaurací, stánků s občerstvením a barů. Na bezpečnost návštěvníků dohlížejí plavčíci a v areálu parku je k dispozici také lékař.

Vstupenky do areálu můžete zakoupit buď přímo na pokladně vodního parku nebo si je objednat předem přes internet (bývají se slevou). Při vstupu dostane každý návštěvník náramek, na který se vám potom načítá veškerá útrata. Není tak potřeba řešit, kam si uschovat hotovost, a ze skluzavky si můžete zajít třeba rovnou na zmrzlinu.

Webové stránky vodního parku: www.acquaplus.gr

Zde se dozvíte aktuální otevírací dobu zábavního areálu a výši vstupného.

Další turistické cíle na ostrově Kréta

Tipy na výlety na ostrově Kréta: Cretaquarium (mořské akvárium), Diovy jeskyně, Jezero Kournas, Minojské paláce, Ostrov Dia, Ostrov Gramvousa, Soutěska Samaria, Vodní park Water City

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Kréta.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám