Pláže na ostrově Korfu (Kerkyra)

Hlavní strana -Korfu -Pláže -Agios Stefanos Avliotes (západ)

Pláž Agios Stefanos Avliotes (západ) - ostrov Korfu

Agios Stefanos Avliotes (západ)

Dlouhá písečná pláž Agios Stefanos Avliotes (západ) leží v severozápadní části řeckého ostrova Korfu, cca 40 km severozápadně od hlavního města. Pláž je organizovaná a turistům poskytuje potřebný servis.

Korfu, Agios Stefanos Avliotes (západ) na mapě Google maps

Krásná a velká pláž Agios Stefanos (Avliotes) se rozprostírá na pobřeží zátoky Agios Stefanos a stejnojmenného letoviska Agios Stefanos (Avliotes - západ). Agios Stefanos patří k nejkrásnějším plážím na ostrově. Je vybavená lehátky, slunečníky a také půjčovnou pro vodní sporty. Moře tu bývá klidné a čisté, s pozvolným vstupem do moře, vhodné pro všechny věkové kategorie.

Podél pláže i v jejím širším okolí se nacházejí různé druhy barů, taveren a restaurací nabízejících výborná řecká i mezinárodní jídla, a také hotely a apartmány, které zaručují svým návštěvníkům maximální komfort a pohodlí. Bude-li třeba, můžete využít i místní lékárnu a bankomat.

Další turistické cíle na ostrově Korfu

Pláže v blízkém okolí: Pláž Arillas, Pláž Porto Timoni

Nejoblíbenější pláže na ostrově Korfu: Pláž Acharavi, Pláž Almyros, Pláž Dassia, Pláž Halikounas, Pláž Liapades (Gefyra), Pláž Loggas, Pláž Roda, Pláž Santa Barbara (Agia Varvara), Pláž Sidari (Canal d′Amour)

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Korfu.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám