Pláže na ostrově Korfu (Kerkyra)

Pláž Arillas - ostrov Korfu

Arillas

Krásná písečná pláž Arillas leží v severozápadní části řeckého ostrova Korfu, cca 36 km severozápadně od hlavního města. Jedná se o poklidnou oblast s kvalitním zázemím, zaručujícím návštěvníkům příjemně strávenou dovolenou u moře.

Korfu, Arillas na mapě Google maps

Pláž náleží ke stejnojmennému letovisku Arillas, zasazenému do krásné okolní přírody. Pláž Arillas je čistá, vybavená lehátky a slunečníky, s křišťálově čistou vodou a snadným vstupem do moře. Ideální tak pro rodiny s malými dětmi a seniory. Naleznete tu také provozny vodních sportů a půjčovny člunů. Můžete se tak vydat i k okolním, hůře přístupným plážím nebo ke dvěma opuštěným ostrůvkům Diaplos a Mathraki.

Podél pláže se rozprostírá několik taveren, nabízejících skvělá místní i mezinárodní jídla. Navštívit můžete i několik zdejších barů, které poskytují příjemné zázemí až do pozdních nočních hodin, kdy už mají restaurace zavřeno, ale člověk by si ještě rád třeba poslechl hudbu a dal nějaký ten drink.

Další turistické cíle na ostrově Korfu

Pláže v blízkém okolí: Pláž Agios Georgios Pagon, Pláž Agios Stefanos Avliotes (západ), Pláž Porto Timoni

Nejoblíbenější pláže na ostrově Korfu: Pláž Acharavi, Pláž Almyros, Pláž Dassia, Pláž Halikounas, Pláž Liapades (Gefyra), Pláž Loggas, Pláž Roda, Pláž Santa Barbara (Agia Varvara), Pláž Sidari (Canal d′Amour)

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Korfu.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám