Pláže na ostrově Korfu (Kerkyra)

Pláž Acharavi - ostrov Korfu

Acharavi

Nádherná, 3 km dlouhá písčito-oblázková pláž Acharavi leží v severní části řeckého ostrova Korfu, cca 37 km severozápadně od hlavního města.

Korfu, Acharavi na mapě Google maps

Pláž tvoří součást jednoho z nejoblíbenějších letovisek na ostrově Korfu - stejnojmenného letoviska Acharavi. Pláž Acharavi vyniká svojí krásnou zlatavou barvou, křišťálovou vodou a čistotou, za kterou získala i ocenění modré vlajky. Návštěvníci pláže jistě ocení příjemné a osvěžující koupání a možnost provozovat vodní sporty, jako jsou paragliding a windsurfing.

Podél pláže vede úzká promenáda s velkým množstvím taveren a barů, kde si návštěvníci mohou vychutnat skvělá řecká a mezinárodní jídla, romantické chvíle při sklence vína a nebo si třeba jen polenošit na lehátkách a užívat si sluníčka. Součástí letoviska je také skvělý vodní park Hydropolis, ve kterém si užijete spoustu zábavy.

Další turistické cíle na ostrově Korfu

Pláže v blízkém okolí: Pláž Agios Spiridon, Pláž Almyros, Pláž Astrakeri, Pláž Gialou, Pláž Roda

Nejoblíbenější pláže na ostrově Korfu: Pláž Acharavi, Pláž Almyros, Pláž Dassia, Pláž Halikounas, Pláž Liapades (Gefyra), Pláž Loggas, Pláž Roda, Pláž Santa Barbara (Agia Varvara), Pláž Sidari (Canal d′Amour)

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Korfu.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám