Pláže na ostrově Kos

Hlavní strana -Kos -Pláže -Limnaria (Marmari)

Pláž Limnaria (Marmari) - ostrov Kos

Limnaria (Marmari)

Populární písečná pláž Limnaria leží v severní části řeckého ostrova Kos, cca 15 km západně od hlavního města. Limnaria je součástí větší pláže Marmari a oblíbili si ji zejména milovníci vodních sportů.

Kos, Limnaria (Marmari) na mapě Google maps

Pláž pokrývá jemný písek, na němž samotném se dá krásně odpočívat, ale využít můžete samozřejmě i lehátka se slunečníky a sprchy. K dispozici jsou zde taverny a bary. Pláž se nachází na větrné straně ostrova, čehož využívají především vyznavači windsurfingu, kitesurfingu a dalších vodních sportů. Není proto divu, že na pláži funguje několik center vodních sportů, můžete si zde zapůjčit vybavení nebo si i zaplatit lekci s instruktorem.

V těsné blízkosti pláže lze objevit i klidnější zátoky nabízející větší soukromí. Limnaria leží v blízkosti letoviska Marmari a 4 km od malebné vesničky Pyli.

Další turistické cíle na ostrově Kos

Pláže v blízkém okolí: Pláž Marmari, Pláž Tigaki

Nejoblíbenější pláže na ostrově Kos: Pláž Agios Stefanos, Pláž Kardamena, Pláž Kefalos, Pláž Marmari, Pláž Mastichari, Pláž Paradise, Pláž Psalidi, Pláž Thermes, Pláž Tigaki, Pláž Zouroudi (Kos - město)

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Kos.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám