Pláže na ostrově Kos

Hlavní strana -Kos -Pláže -Paradise

Pláž Paradise - ostrov Kos

Bubble Beach

Paradise

Překrásná písečná pláž Paradise leží v jihozápadní části řeckého ostrova, v zálivu Kefalos, cca 35 km od hlavního města. Patří mezi nejoblíbenější pláže na ostrově Kos.

Kos, Paradise na mapě Google maps

Pláž Paradise zůstává věrná svému jménu, osvědčená kombinace jemného zlatého písku a zářivě čisté mořské vody láká každé léto mnoho návštěvníků. Voda je v této oblasti kvůli studeným mořským proudům trochu chladnější, což ale nemusí v horkých letních dnech tolik vadit. Pláž je známá a unikátní tím, že díky blízkosti sopečného ostrova Nisyros vycházejí z mořského dna u pobřeží jemné vzduchové bublinky. Proto se jí také přezdívá "Bubble Beach". Vstup do moře je pozvolný.

Pláž je organizovaná, návštěvníci mohou využít lehátka a slunečníky, sprchy i nabídku vodních sportů (vč. nafukovacích člunů, vodních lyží a dalších). Nedaleko odtud se nachází malý "vodní park", který se skládá z několika skluzavek a překážek umístěných přímo v moři. Může být příjemným zpestřením dne na pláži, hlavně pro mladé. K dispozici je zde turistům mnoho možností ubytování a taveren, kde podávají řeckou kuchyni a speciality z čerstvých ryb.

Další turistické cíle na ostrově Kos

Pláže v blízkém okolí: Pláž Agios Stefanos, Pláž Camel, Pláž Lagades, Pláž Psilos Gremos

Nejoblíbenější pláže na ostrově Kos: Pláž Agios Stefanos, Pláž Kardamena, Pláž Kefalos, Pláž Marmari, Pláž Mastichari, Pláž Paradise, Pláž Psalidi, Pláž Thermes, Pláž Tigaki, Pláž Zouroudi (Kos - město)

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Kos.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám