Pláže na ostrově Korfu (Kerkyra)

Hlavní strana -Korfu -Pláže -Agios Spiridon

Pláž Agios Spiridon - ostrov Korfu

Agios Spiridon

Malá, ale krásná písečná pláž Agios Spiridon leží v severním výběžku řeckého ostrova Korfu, cca 40 km severně od hlavního města. Nachází se v turisticky velmi klidné oblasti.

Korfu, Agios Spiridon na mapě Google maps

Pláž Agios Spiridon je sice malá a klidná, ale důležité turistické zázemí v podobě sprch a několika lehátek tu naleznete. Lehátka se slunečníky patří místnímu baru a taverně, kde servírují skvělá tradiční řecká a také mezinárodní jídla. Nádherně čistá voda láká ke koupání, i přístup do moře je snadný. Využít můžete i nabídky malého obchodu, kde mají vše potřebné od potravin až po suvenýry a šnorchlovací potřeby.

Pláž je součástí stejnojmenného, přímořského letoviska Agios Spyridon. V jejím okolí se nachází i několik apartmánů k pronájmu. A kdo se rád prochází, může se vydat chráněnou oblastí mokřad, které se tu tvoří.

Další turistické cíle na ostrově Korfu

Pláže v blízkém okolí: Pláž Almyros, Pláž Gialou, Pláž Kalamaki (Apraos)

Nejoblíbenější pláže na ostrově Korfu: Pláž Acharavi, Pláž Almyros, Pláž Dassia, Pláž Halikounas, Pláž Liapades (Gefyra), Pláž Loggas, Pláž Roda, Pláž Santa Barbara (Agia Varvara), Pláž Sidari (Canal d′Amour)

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Korfu.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám