Letoviska ostrova Korfu (Kerkyra)

Kassiopi - ostrov Korfu

Kassiopi

Větší a oblíbené letovisko Kassiopi leží na severním pobřeží řeckého ostrova Korfu, cca 38 km severně od hlavního města. Přímořské a rybářské městečko Kassiopi obklopuje kopcovitá a zelená příroda, malebné pláže a zátoky.

Korfu, Kassiopi na mapě Google maps

Centrem letoviska je pěkné náměstí, ze kterého vede promenáda až do přístavu, kde kotví malé rybářské loďky. Promenádu lemuje nesčetné množství taveren, barů a různých obchodů. Dále tu je i lékárna, půjčovna aut a motorek, několik cestovních kanceláří, cukrárny i bankomaty. Ubytovat se lze v menších hotelech Frosini Gardens a Eva a v dalších menších apartmánech.

Zátoka chrání nejen malý přístav s krásným kostelíkem, ale i několik příjemných pláží. V letovisku je celkově pět pláží, které naplní očekávání všech návštěvníků. Tři pláže Bataria - Kanoni - Pipitos spolu bezprostředně sousedí a tvoří pomyslný trojůhelník. Patří k nejnavštěvovanějším plážím.

Další turistické cíle na ostrově Korfu

Letoviska v blízkém okolí: Agios Stefanos (východ), Apraos, Kalami

Nejoblíbenější letoviska na ostrově Korfu: Acharavi, Dassia, Ipsos, Kassiopi, Kavos, Lefkimi, Liapades, Město Korfu (Kerkyra), Moraitika, Sidari

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Korfu.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám