Letoviska ostrova Korfu (Kerkyra)

Arillas - ostrov Korfu

Arillas

Malé příjemné letovisko Arillas leží v severozápadní části řeckého ostrova Korfu, cca 36 km severozápadně od hlavního města. Návštěvníci ocení především zázemí a služby, které vesnička poskytuje, a především pak krásnou píščitou pláž.

Korfu, Arillas na mapě Google maps

Vesnice Arillas je zasazena do okolní kopcovité krajiny s bujnou vegetací a olivovými háji. Velmi poklidné místo, které vyhledávají hlavně návštěvníci toužící po tichu a odpočinku. A aby byla jejich dovolená opravdu příjemná, k dispozici je tu několik taveren a barů, i malý supermarket a pekárna.

K letovisku přiléhá dlouhá písčitá pláž Arillas, vybavená lehátky a slunečníky. Křišťálově čistá voda láká ke koupání a dají se tu i provozovat vodní sporty nebo si vypůjčit člun a podívat se například k nedalekým opuštěným ostrůvkům Diaplos a Mathraki.

V letovisku se nachází větší hotel Akti a několik dalších apartmánů, které svým zákazníkům nabízejí maximální pohodlí. Zvlášť nádherné jsou tu pokoje s výhledem na moře. Příznivci aktivní dovolené ocení také půjčovnu aut a motorek, a tím pádem i možnost prozkoumávání okolí na vlastní pěst. A že je co prozkoumávat.

Další turistické cíle na ostrově Korfu

Letoviska v blízkém okolí: Afionas, Agios Georgios Pagon, Agios Stefanos Avliothes (západ), Avliotes

Nejoblíbenější letoviska na ostrově Korfu: Acharavi, Dassia, Ipsos, Kassiopi, Kavos, Lefkimi, Liapades, Město Korfu (Kerkyra), Moraitika, Sidari

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Korfu.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám