Greece

Pláže na ostrově Zakynthos

Pláž Argassi - ostrov Zakynthos

Písečná pláž Argassi leží v jihovýchodní části řeckého ostrova Zakynthos, v blízkosti stejnojmenného letoviska, cca 5 km jihovýchodně od hlavního města ostrova.

Zakynthos, Argassi na mapě Google maps

Pláž Argassi je dlouhá cca 1 km a dostatečně široká, pro svůj odpočinek tak budete mít jistě dost místa. Pláž působí i velmi přívětivým dojmem, pokrývá ji zlatý hřejivý písek a je lemována zelení, stromy a zahradami. Nudit se tu ale nebudete, protože Argassi nabízí širokou škálu sportovního vyžití jako např. vodní lyžování, vodní skútry, paragliding, nafukovací atrakce, minigolf i menší zoo. Zároveň je velmi dobře organizovaná, samozřejmostí jsou lehátka, slunečníky a sprchy. K místním zajímavostem jistě patří pozůstatky starobylého mostu.

Pláž Argassi leží v blízkosti stejnojmenného turistického střediska Argassi, které návštěvníkům nabízí mnoho ubytovacích možností, restaurací, barů a obchodů. Nedaleko se nachází i několik menších pláží, které poskytují větší soukromí.

Další turistické cíle na ostrově Zakynthos

Pláže v blízkém okolíPláž Kalamaki, Pláž Porto Kaminia, Pláž Porto Zoro, Pláž Spanzia

Nejoblíbenější pláže na ostrově ZakynthosPláž Agios Nikolaos (Vassilikos)Pláž Alykanas (Alikanas), Pláž Argassi, Pláž BananaPláž KalamakiPláž LaganasPláž MarathonisiPláž Navagio (Pláž Ztroskotání)Pláž TsiliviPláž Xigia

Letoviskaplážepamátky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Zakynthos.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám