Greece

Pláže na ostrově Zakynthos

Pláž Argassi - ostrov Zakynthos

Argassi

Písečná pláž Argassi leží v jihovýchodní části řeckého ostrova Zakynthos, v blízkosti stejnojmenného letoviska, cca 5 km jihovýchodně od hlavního města ostrova.

Zakynthos, Argassi na mapě Google maps

Pláž Argassi je dlouhá cca 1 km a dostatečně široká, pro svůj odpočinek tak budete mít jistě dost místa. Pláž působí i velmi přívětivým dojmem, pokrývá ji zlatý hřejivý písek a je lemována zelení, stromy a zahradami. Nudit se tu ale nebudete, protože Argassi nabízí širokou škálu sportovního vyžití jako např. vodní lyžování, vodní skútry, paragliding, nafukovací atrakce, minigolf i menší zoo. Zároveň je velmi dobře organizovaná, samozřejmostí jsou lehátka, slunečníky a sprchy. K místním zajímavostem jistě patří pozůstatky starobylého mostu.

Pláž Argassi leží v blízkosti stejnojmenného turistického střediska Argassi, které návštěvníkům nabízí mnoho ubytovacích možností, restaurací, barů a obchodů. Nedaleko se nachází i několik menších pláží, které poskytují větší soukromí.

Další turistické cíle na ostrově Zakynthos

Pláže v blízkém okolí: Pláž Kalamaki, Pláž Porto Kaminia, Pláž Porto Zoro, Pláž Spanzia

Nejoblíbenější pláže na ostrově Zakynthos: Pláž Agios Nikolaos (Vassilikos), Pláž Alykanas (Alikanas), Pláž Argassi, Pláž Banana, Pláž Kalamaki, Pláž Laganas, Pláž Marathonisi, Pláž Navagio (Pláž Ztroskotání), Pláž Tsilivi, Pláž Xigia

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Zakynthos.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám