Pláže na ostrově Zakynthos

Pláž Tsilivi - ostrov Zakynthos

Tsilivi

Písečná pláž Tsilivi se nachází na východním pobřeží řeckého ostrova Zakynthos, cca 6 km severně od hlavního města ostrova. Mezi návštěvníky ostrova je velmi oblíbená a není se čemu divit, protože disponuje příjemným prostředím, kvalitním zázemím a leží v turisticky čilé oblasti.

Zakynthos, Tsilivi na mapě Google maps

Pláž Tsilivi se zlatavým pískem je vyhledávaným plážovým resortem v blízkosti hlavního města Zakynthos. Patří k dobře organizovaným plážím, nabízí kvalitní plážový servis (lehátka, slunečníky) a možnosti vodních sportů. Pláž tvoří poměrně dlouhá zátoka (cca 1300 m), vstup do vody je tu pozvolný a vhodný i pro rodiny s dětmi. V blízkém okolí najdete i menší plážičky, které poskytují více soukromí.

Vzhledem k rozvinuté turistické infrastruktuře přitahuje středisko Tsilivi v letní sezóně mnoho navštěvníků. K dospozici jim je zde několik kvalitních ubytovacích zařízení (luxusní hotely, apartmány, studia), stejně jako mnoho druhů denní i noční zábavy (bary, noční kluby, restaurace, obchody) a také aquapark Tsilivi Waterpark se spoustou atrakcí.

V těsné blízkosti střediska Tsilivi leží mys Gaidaros, romantické místo s malým přístavem s rybářskými čluny a starou benátskou věží, která vyniká pozoruhodnou pyramidovou střechou.

Další turistické cíle na ostrově Zakynthos

Pláže v blízkém okolí: Pláž Amboula, Pláž Bouka, Pláž Drosia, Pláž Planos

Nejoblíbenější pláže na ostrově Zakynthos: Pláž Agios Nikolaos (Vassilikos), Pláž Alykanas (Alikanas), Pláž Argassi, Pláž Banana, Pláž Kalamaki, Pláž Laganas, Pláž Marathonisi, Pláž Navagio (Pláž Ztroskotání), Pláž Tsilivi, Pláž Xigia

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Zakynthos.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám