Výlety na ostrově Zakynthos

Hlavní strana -Zakynthos -Výlety -Vodní park Zante Water Village (Sarakinado)

Vodní park Zante Water Village (Sarakinado) - ostrov Zakynthos

Vodní park Zante Water Village (Sarakinado)

Zante Water Village, jeden z největších vodních parků v celém Řecku, leží v jihovýchodní části ostrova Zakynthos, pouhých 6 km od hlavního města Zante. Tento rozlehlý a velmi oblíbený vodní park se nachází v malé vesničce Sarakinado.

Zakynthos, Vodní park Zante Water Village (Sarakinado) na mapě Google maps

Akvapark Zante Water Village se rozkládá na území o rozloze 40 tisíc metrů čtverečních, a řadí se tak k největším řeckým vodním parkům. Návštěvníkům nabízí veliké množství nejrůznějších skluzavek, tobogánů a jiných vodních i "suchozemských" atrakcí. To vše je navíc doplněno o velmi kvalitní zázemí pro návštěvníky.

Ve vodní vesnici Sarakinado lze strávit celý den a nudit se jistě nebudete. Vyzkoušejte například Věž vzrušení se skluzavkou s volným pádem a vysokorychlostním tobogánem, Rodinnou věž se 4 souběžnými skluzavkami, Extrémní věž, kde se jezdí na matracích hlavou napřed, vanu jacuzzi, línou řeku nebo spoustu vodních atrakcí pro děti. Nachází se zde i jedna unikátní atrakce Boomer Bowl, která byla navržena holywoodskými tvůrci Universal Studios a Disney Parks.

V průběhu dne je samozřejmě potřeba doplňovat vydanou energii, a proto ve vodním parku funguje hned několik stánků s občerstvením a s nápoji, ale např. také cukrárna. Jako zpestření doporučujeme vyzkoušet i jiné aktivity, např. zaskákat si na trampolíně nebo si zahrát minigolf. Na závěr návštěvy akvaparku můžete také zavítat do obchodu se suvenýry.

Dle oficiálních internetových stránek Zante Water Village se park návštěvníkům otevírá v 10 hodin dopoledne (v provozu je od května do září) a zavírá v rozmezí 17 až 18 hodin odpoledne (v závislosti na měsíci). Celodenní vstupné činí 22 Euro (děti 16 Euro) a polodenní 16 Euro (děti 10 Euro). Pro pohodlí návštěvníků zde slouží velké množství lehátek se slunečníky (zdarma), zamykací skříňky (za poplatek) a sociální zařízení.

Vodní park Zante Water Village leží pouhých 6 km od hlavního města Zakynthos a je velmi dobře dostupný i z jiných oblíbených letovisek na ostrově, do půlhodiny se k akvaparku dostanete např. i ze středisek Laganas, Kalamaki nebo Tsilivi.

Webové stránky vodního parku: www.zantewatervillage.gr

Další turistické cíle na ostrově Zakynthos

Tipy na výlety na ostrově Zakynthos: Hlavní město Zakynthos, Marathonisi (Želví ostrov), Modré jeskyně (Blue Caves), Lisovna a muzeum Aristeon, Olympie, Vinařství Callinico, Vodní park Zante Water Village (Sarakinado), Vrak lodi (pláž Navagio)

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Zakynthos.

Video

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám