Výlety na ostrově Zakynthos

Hlavní strana -Zakynthos -Výlety -Vodní park Zante Water Village (Sarakinado)

Vodní park Zante Water Village (Sarakinado) - ostrov Zakynthos

Vodní park Zante Water Village (Sarakinado)

Zante Water Village, jeden z největších vodních parků v celém Řecku, leží v jihovýchodní části ostrova ve vesnici Sarakinado, jen 4 km od hlavního města Zakynthos. Park se rozkládá na území o rozloze 40 tisíc metrů čtverečních a návštěvníkům nabízí nekonečné množství vodních atrakcí a radovánek.

Zakynthos, Vodní park Zante Water Village (Sarakinado) na mapě Google maps

V aquaparku strávíte klidně celý den a nudit se jistě nebudete, vyzkoušejte například Věž vzrušení se skluzavkou s volným pádem a vysokorychlostním tobogánem, Rodinnou věž se 4 souběžnými skluzavkami, Extrémní věž, kde se jezdí na matracích hlavou napřed, vanu jacuzzi, línou řeku nebo spoustu vodních atrakcí pro děti. Nachází se zde i jedna unikátní atrakce Boomer Bowl, která byla navržena holywoodskými tvůrci Universal Studios a Disney Parks. A když už budete moc rozmočení, zajděte doplnit energii do některého ze stánků s občerstvením a s nápoji nebo do cukrárny, můžete navštívit i obchod se suvenýry nebo si zaskákat na trampolíně a zahrát si minigolf.

Dle oficiálních internetových stránek se park návštěvníkům otevírá v 10 hodin dopoledne (v provozu je od května do října) a zavírá v rozmezí 17 až 18 hodin odpoledne (v závislosti na měsíci). Celodenní vstupné činí 18 Euro (děti 14 Euro) a polodenní od 14:30 hod. 14 Euro (děti 10 Euro). Pro pohodlí turistů zde slouží velké množství lehátek se slunečníky (zdarma), zamykací skříňky (za poplatek) a sociální zařízení.

 

Webové stránky vodního parku: www.zantewatervillage.gr

Další turistické cíle na ostrově Zakynthos

Tipy na výlety na ostrově Zakynthos: Marathonisi (Želví ostrov), Modré jeskyně (Blue Caves), Lisovna a muzeum Aristeon, Olympie, Vinařství Callinico - Kalipado, Vodní park Zante Water Village (Sarakinado), Vrak lodi (pláž Navagio)

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Zakynthos.

Video

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám