Pláže na ostrově Rhodos

Pláž Massari (Masari) - ostrov Rhodos

Massari

Velmi klidná až osamělá oblázková pláž Massari leží ve východní části řeckého ostrova Rhodos, cca 42 km jižním směrem od hlavního města. Z velké části zůstává pláž stále přírodní.

Rhodos, Massari na mapě Google maps

Pláž Massari (či Masari) přiléhá ke stejnojmenné vesničce Massari, která je známá zejména svojí produkcí citrusových plodů. Vesnička Massari si žije svým poklidným životem, který prozatím čilým turistickým ruchem zasažen příliš nebyl. Avšak i zde se návštěvníci mohou spolehnout na základní turistické zázemí v podobě několika apartmánů, taveren a obchůdků.

Oblázková pláž Massari tak naprosto koresponduje s charakterem přilehlé vesničky – je velmi tichá, vyhledávaná převážně jen místními, s několika málo lehátky a slunečníky, jinak je z velké části neorganizovaná a ponechána čistě přírodní. Koupání je tu ale nádherné a voda krásně čistá.

Jen kousek odtud severním směrem se nachází oblíbená dlouhá a písečná pláž Haraki (Charaki).

Další turistické cíle na ostrově Rhodos

Pláže v blízkém okolí: Pláž Agathi (Agia Agatha), Pláž Haraki (Charaki)

Nejoblíbenější pláže na ostrově Rhodos: Pláž Afandou, Pláž Agathi (Agia Agatha), Pláž Agios Pavlos (Lindos - Saint Paul Bay), Pláž Anthony Quinn (Vagies), Pláž Elli (Město Rhodos), Pláž Faliraki, Pláž Megali Paralia (Lindos), Pláž Prasonisi, Pláž Tsambika

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Rhodos.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám