Greece

Pláže

Pláž Vlicha - ostrov Rhodos

Malebná písčito-oblázková pláž Vlicha (někdy psané také jako Vlycha) leží ukrytá v zátoce v blízkosti jednoho z nejznámějších rhodských měst Lindos. Nachází se na jihovýchodním pobřeží ostrova Rhodos, ve vzdálenosti 47 km od hlavního města. Středně velká písčito-oblázková až oblázková pláž disponuje plážovým servisem, restauracemi, bary i nabídkou vodních sportů. Rodiny s dětmi jistě ocení čisté moře a pozvolný vstup do vody. Pláž získala modrou vlajku.

Rhodos, Vlicha na mapě Google maps

Vlicha je menší okouzlující pláž, díky zátoce chráněná před silnými větry. Pláž oslovuje zejména turisty i místní z blízkých letovisek Lindos a Lardos, kteří chtějí uniknout z přeplněných centrálních pláží. Několik hotelů stojí také přímo v těsné blízkosti pláže. Nikdy však není příliš přeplněná, pyšní se tím, že vždy má lehátko pro každého návštěvníka. Nejtišší místo pláže se nachází na konci po její pravé straně.

Pláž Vlicha je organizovaná. Poskytuje plážový servis v podobě lehátek a slunečníků, najdete zde několik restaurací, taveren a stánků s občerstvením, samozřejmostí jsou toalety. Vybrat si můžete také z nabídky vodních sportů.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám