Letoviska ostrova Korfu (Kerkyra)

Hlavní strana -Korfu -Letoviska -Agios Stefanos Acharavi (sever)

Agios Stefanos Acharavi (sever) - ostrov Korfu

Agios Stefanos Acharavi (sever)

Malé letovisko Agios Stefanos Acharavi (sever) leží v severní části řeckého ostrova Korfu, cca 37 km severozápadně od hlavního města.

Korfu, Agios Stefanos Acharavi (sever) na mapě Google maps

Menší přímořské letovisko Agios Stefanos Acharavi (sever) je okrajovou částí velkého a turisticky velmi oblíbeného střediska Acharavi. Acharavi nabízí návštěvníkům veškerý komfort a servis v podobě skvěle vybavených hotelů, dlouhé promenády s množstvím taveren, barů a různých obchůdků, půjčovny aut a motorek, bankomatu atd. Okrasou letoviska je dlouhá pláž Acharavi se zlatavým pískem a křišťálově čistou vodou. Vyřádit se můžete i v místním vodním parku Hydropolis.

Západním směrem od Agios Stefanos Acharavi se nachází menší, ale vyhledávané letovisko Roda. Původně rybářská osada vyrostla do oblíbeného prázdninové resortu vybaveného hotely, restauracemi i obchůdky. Své rybářské tradici zůstává ale věrná a dává si záležet na tom, aby její rybářské speciality nabízené v místních tavernách byly vyhlášené široko daleko. Součástí vesničky je i přístav a malá pláž.

Letovisko Agios Stefanos Acharavi (sever) tak vyhledávají ti, kteří chtějí bydlet v klidném a tichém prostředí, zároveň ale chtějí mít veškeré turistické vymoženosti na dosah ruky. Místní pláž tvoří součást dlouhého písečného pruhu pobřeží, který se táhne po severním pobřeží ostrova. Moře je tu krásně čisté.

Další turistické cíle na ostrově Korfu

Letoviska v blízkém okolí: Agios Spiridon, Acharavi, Almiros, Roda

Nejoblíbenější letoviska na ostrově Korfu: Acharavi, Dassia, Ipsos, Kassiopi, Kavos, Lefkimi, Liapades, Město Korfu (Kerkyra), Moraitika, Sidari

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Korfu.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám