Letoviska ostrova Korfu (Kerkyra)

Kontokali - ostrov Korfu

Kontokali

Středně velké přímořské letovisko Kontokali leží na východním pobřeží řeckého ostrova Korfu, cca 8 km severně od hlavního města Kerkyra.

Korfu, Kontokali na mapě Google maps

Letovisko je zasazeno do krásného prostředí, obklopené zelenou přírodou. Turisté zde naleznou vše, co potřebují ke strávení příjemné dovolené. Podél hlavní ulice se nachází velké množství taveren, barů, kaváren a různých obchodů. K dispozici vám bude i lékárna, půjčovna aut a motorek, cestovní kancelář nebo bankomat.

V oblasti se rozkládá jeden velký a moderní resort s velkým hotelem a s písčito-oblázkovou pláží, oceněnou modrou vlajkou za čistotu. Na lehátkách se slunečníky se dá nerušeně odpočívat, využít můžete i sprchu a plážový bar. Návštěvníci pláže si pochvalují především snadný přístup do moře a křišťálově čistou vodu. Příjemně se tu plave a šnorchluje a na své si příjdou i příznivci vodních sportů.

V okolí letoviska je několik dalších menších hotelů a pěkných apartmánů. Milovníci lodí ocení marinu, kde kotví nesčetné množství plachetnic a kde se dá příjemně procházet nebo si jen tak posedět v některé z místních kaváren a taveren a nasát tu pravou řeckou atmosféru.

Další turistické cíle na ostrově Korfu

Letoviska v blízkém okolí: Dassia, Gouvia, Ipsos, Kommeno, Město Korfu (Kerkyra)

Nejoblíbenější letoviska na ostrově Korfu: Acharavi, Dassia, Ipsos, Kassiopi, Kavos, Lefkimi, Liapades, Město Korfu (Kerkyra), Moraitika, Sidari

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Korfu.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám