Letoviska ostrova Korfu (Kerkyra)

Gouvia - ostrov Korfu

Gouvia

Středně velké přímořské letovisko Gouvia leží ve východní části řeckého ostrova Korfu, přibližně 10 km od hlavního města Kerkyra podél pobřeží směrem na sever.

Korfu, Gouvia na mapě Google maps

Letovisko Gouvia obklopuje nádherná zelená příroda a i když patří spíše k těm menším, turisté zde naleznou vše potřebné. Hlavní třídu tvoří několik taveren, barů a různých obchodů. Najdeme tu i lékárnu, půjčovnu aut a motorek, cestovní kancelář nebo bankomat. Letovisko je součástí větší oblasti kolem zálivu, ve kterém se nachází i jeden z větších přístavů ostrova Korfu a promenády se spoustou restaurací, taveren i nočních barů.

Letovisku dominuje velký hotel Luis s nádhernou oblázkovou pláží. Svým návštěvníkům nabízí odpočinek na lehátkách pod slunečníky, sprchu nebo třeba posezení v pěkném baru. Přístup do moře je snadný a voda v této oblasti křišťálově čistá. Kromě plavání a šnorchlování si zde můžete vyzkoušet i různé vodní sporty.

V okolí letoviska a pláže se nachází ještě jeden menší hotel a několik krásně zařízených apartmánů.

Další turistické cíle na ostrově Korfu

Letoviska v blízkém okolí: Dassia, Ipsos, Kommeno, Kontokali, Město Korfu (Kerkyra)

Nejoblíbenější letoviska na ostrově Korfu: Acharavi, Dassia, Ipsos, Kassiopi, Kavos, Lefkimi, Liapades, Město Korfu (Kerkyra), Moraitika, Sidari

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Korfu.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám