Pláže na ostrově Rhodos

Pláž Kiotari - ostrov Rhodos

Kiotari

Dlouhá písčito-oblázková pláž Kiotari se táhne po jihovýchodním pobřeží řeckého ostrova Rhodos, ve vzdálenosti cca 60 km jihozápadně od hlavního města.

Rhodos, Kiotari na mapě Google maps

Pláž Kiotari je součástí stejnojmenného turistického střediska Kiotari a rozprostírá se po celé jeho délce asi 4 km. I když někdy je těžké se zorientovat, jestli jste ještě na pláži Kiotari, protože většinu její délky tvoří malé hotelové pláže, které mohou nést i své jméno podle daného hotelu. Hotelové pláže v Kiotari bývají často vyhrazené pouze pro klienty daného hotelu, bývají dobře turisticky vybavené včetně plážových barů a sportovního vyžití.

Mezi hotelovými plážemi se nacházejí části neorganizované, přirozené a přístupné veřejnosti. Můžete sem tak přijít, i když nejste klienty zdejších hotelů a užít si koupání v čistém a teplém moři.

Kiotari lze označit jako písčito-oblázkovou pláž, výjimkou nejsou ale ani větší oblázky. Poznávacím znakem pláže je načervenalá barva jejího povrchu.

Další turistické cíle na ostrově Rhodos

Pláže v blízkém okolí: Pláž Gennadi, Pláž Kokkinogia

Nejoblíbenější pláže na ostrově Rhodos: Pláž Afandou, Pláž Agathi (Agia Agatha), Pláž Agios Pavlos (Lindos - Saint Paul Bay), Pláž Anthony Quinn (Vagies), Pláž Elli (Město Rhodos), Pláž Faliraki, Pláž Megali Paralia (Lindos), Pláž Prasonisi, Pláž Tsambika

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Rhodos.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám