Pláže na ostrově Rhodos

Hlavní strana -Rhodos -Pláže -Reni Koskinou

Pláž Reni Koskinou - ostrov Rhodos

Reni Koskinou

Krásná a dlouhá písečná pláž Reni Koskinou leží v severovýchodní části řeckého ostrova Rhodos, cca 5 km jižně od hlavního města.

Rhodos, Reni Koskinou na mapě Google maps

Pláž Reni Koskinou se rozprostírá v malé zátoce, obklopené menšími moderními hotely a jinými ubytovacími zařízeními. Pláž leží jižně pod hlavním městem Rhodos a svoje jméno získala podle přilehlé vesničky Koskinou, která se nachází asi 2,5 km směrem do vnitrozemí. Na pobřeží vyrostla její moderní část, turistické letovisko Koskinou.

Pláž Reni Koskinou je dlouhá písečná pláž s průzračně čistým mořem a pozvolným vstupem do vody. Při vstupu do vody se vyskytují i malé oblázky, pro někoho je tak příjemnější nosit boty do vody.

Pro odpočinek jsou tu návštěvníkům k dispozici lehátka a slunečníky. Přiznivci aktivnější zábavy mohou vyzkoušet i nějakou vodní adrenalinovou atrakci. Na pláži funguje i několik plážových barů a taveren.

Další turistické cíle na ostrově Rhodos

Pláže v blízkém okolí: Pláž Agia Marina, Pláž Kavourakia, Pláž Zephyros

Nejoblíbenější pláže na ostrově Rhodos: Pláž Afandou, Pláž Agathi (Agia Agatha), Pláž Agios Pavlos (Lindos - Saint Paul Bay), Pláž Anthony Quinn (Vagies), Pláž Elli (Město Rhodos), Pláž Faliraki, Pláž Megali Paralia (Lindos), Pláž Prasonisi, Pláž Tsambika

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Rhodos.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám