Letoviska ostrova Korfu (Kerkyra)

Hlavní strana -Korfu -Letoviska -Agios Georgios Argyradon

Agios Georgios Argyradon - ostrov Korfu

Agios Georgios Argyradon

Malé, klidné letovisko Agios Georgios Argyradon leží na jihozápadním pobřeží řeckého ostrova Korfu, cca 32 km jižně od hlavního města.

Korfu, Agios Georgios Argyradon na mapě Google maps

Agios Georgios Argyradon nepatří mezi hlavní turistická střediska ostrova, kde by zábava a hudba nekončila ani v pozdních nočních hodinách. Má ale vše potřebné ke strávení příjemné dovolené. Velkým lákadlem pro turisty je především zdejší příroda, kde převládá hustá zelená vegetace a kopcovitý terén, ideální pro pěšší turistiku.

Hlavní písčitá pláž je oceněná i tzv. modrou vlajkou za čistotu, vybavená lehátky a slunečníky a obklopená velkým množstvím barů a taveren. Bary a taverny nalezneme i dále od pláže, uvnitř letoviska. Návštěvníci mohou využít velké množství hotelů, menších apartmánů a pensionů a s nimi také komfort a pohodlí, které nabízejí.

Pro denní potřeby turistů tu fungují tři supermarkety s různým sortimentem zboží, od suvenýrů přes šnorchlovací vybavení až po potraviny. Aktivní turisté jistě ocení půjčovnu aut, motorek a člunů a také cestovní kancelář. O dostatek hotovosti se tu starají i tři bankomaty.

Další turistické cíle na ostrově Korfu

Letoviska v blízkém okolí: Argyrades, Chalikounas, Kato Spileo, Perivoli, Petriti

Nejoblíbenější letoviska na ostrově Korfu: Acharavi, Dassia, Ipsos, Kassiopi, Kavos, Lefkimi, Liapades, Město Korfu (Kerkyra), Moraitika, Sidari

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Korfu.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám