Pláže na ostrově Kréta

Hlavní strana -Kréta -Pláže -Palm Bay Beach

Pláž Palm Bay Beach - ostrov Kréta

Palm Bay Beach

Malá písečná pláž Palm Bay Beach leží v zálivu Malia v severní části řeckého ostrova Kréta, cca 42 km východně od hlavního města Heraklion (Iraklion).

Kréta, Palm Bay Beach na mapě Google maps

Palm Bay Beach přiléhá k hotelovému komplexu Palm Bay, který se nachází v městečku Sisi, v severovýchodní části regionální jednotky Iraklio. Pláž Palm Bay Beach je součástí vjezdu k přístavišti a můžete z ní pozorovat nejen krásný hotel Palm Bay a jeho palmovou zahradu, ale i samotnou rybářskou vesničku Sisi.

Pláž Palm Bay je neorganizovaná, písčitá až oblázkovo-písčitá pláž. V horkých letních měsících můžete využít i stínu hotelové palmové zahrady nebo okolních skal. Pláž je klidná a vhodná spíše pro méně náročné koupání. Za komfortnějším koupáním a plážovým servisem se vydejte na pláže ležící východně za městečkem (tak 15 až 20 minut pěšky).

Další turistické cíle na ostrově Kréta

Pláže v blízkém okolíPláž Malia

Nejoblíbenější pláže na ostrově Kréta: Pláž Amoudara (Heraklion), Pláž Balos, Pláž Elafonisi, Pláž Falassarna, Pláž Glyka Nera (Sweet Water), Pláž Matala, Pláž Platanias, Pláž Preveli, Pláž Stalida, Pláž Stavros, Pláž Vai, Pláž Voulisma, Pláž Xerokampos

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Kréta.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám